• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,517
U nedostatku argumenata i razuma kao odgovor koristi“🤣”… Ista stvar na moje komentare o kemoterapiji što je prilično neumjesno. Ne moras se slagati sa mnom ali ismijavanje na taj način je imbecilno.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Imam psa.
Bernardinku Ninu.
05.05. proslavila je deset godina života.
Ima točno godinu dana kako smo joj doslovno spasili život.
Imala je karcinom mlječne žlijezde.
Smrtonosam 100% ukoliko se ne otkrije u ranoj fazi, prije metastaziranja.
Kao i kod ljudi, žena - karcinom dojke je najčešći karcinom od kojeg žene umiru, Utvrđeno državnom statistikom u koju antikoronaši na ovoj temi ne vjeruju, ali ebga, točna je, svaka bolest u medicini ima svoju šifru pod kojom se vodi, i šifra karcinoma dojke je najčešća šifra koja stoji zapisana kao uzrok smtri, a valjda lječnici koji liječe znaju liječe li ženu od upale grla ili od raka.
Karciom mlječne žljezde našoj Nini je utvrdio bečki institut za tumore obradom uzorka tkiva tumora.
Dao je stupanj razvoja i prognozu daljnjeg razvoja bolesti.
Povoljnog, jer je, iako veoma agresivn vrsta karcinoma, otkriven i operiran u prvoj fazi razvoja.
Preporuka - nastavak poslje liječenja kemoterapijom.
Iako je bila prva faza, zbog velike agresivnosti, i ponovnom pojavom životinja bi živjela maksimalno 6 mjeseci.
Prognoza temeljena na iskustvu veterinarske medicine.
Kemoterapija se radila zbog mogućnosti ostanka makar i samo jedne zločudne stanice karcinoma oko operiranog mjesta gdje se karciom nalazio, obzirom na njegovu zločudnu agresivnost, a koja bi metastazirala u ubrzo ubila našu životinju.
Naš pas, Nina naša, je godinu dana nakon operacije i četiri kemoterapija živa i zdrava, bez operacije je imala šest mjeseci života u nepodnošljivim bolovima u zadnjim tjednima života, ili mogućnost da je iz samilosti eutaniziramo.
Sada ima šanse poživjeti uz dobivenu godinu još jednu ili dvije, ili tr, ili više, ma da je i samo ova koju je dobila, ili još jedna, i njoj a još više nama znači više od imanja koje posjedujemo, i zato hvala medicini, hvala veterinarskoj medicini, hvala ljudskoj medicini jer često je i ljudska i veterinarska ista,

Tisuću puta hvala znanstvenicima koji su pronašli način - lijek - koji ljudima i životinajma spašava živote.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Slažem se ja svama da ima poštenih dotura i znanosti,no s druge strane mnogo laži i manipulacije a vi ste nažalost slijepi.
Mnogo puta sam spomenua,ne vjerujte nikome pa ni meni,već samo svojoj intuiciji,dajem dobronamjerne savjete i ne ljutim se na nikoga jer je mnogo ljudi pogubljeno.
Ne bojte se,zajedno smo jači i nedozvolite da nas iko više dijeli.
Slaveni će se opet ujediniti,naravno oni koji žele ali ja vas svejedno sve volim i ljubim još uvijek se veselim pozivu na kapučino.🤗
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
O jebate! Ja ne mrem doći do svog doktora a tvoj cucek ide u Beč :mad:
Ma ne, ide u Zg.
Zg. vet ambulanta surađuje sa bečkim Institutom za tumore.
Ali da ima svog doktora - ima. :)
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Pošto je ovo poljoprivredi forum ova tema i prepucavanja u njoj nema uopće smisla,ali uvijek postoji "ali"
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
FB_IMG_1628181628143.jpg
Slika sa prosvjeda u Melbournu jucer. Imace kumovi su mi dole i gore je nego u hitlerovoj njemackoj
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
U au ti je 15% cjepljeno,nece ljudi. Sankcije katastrofa,kumce od 18 god i mala sestra od 8 mj bili u parku,policajci na konjima dosli,priveli ih i nakon obrade kuci odvezli. U biti policijski sat je,vojska na ulicama. Nek kaze ko sta oce to nije normalno,a nemaju vise od par desetaka slucajeva virusa.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ipak nije uzalud trud hrabrih ljudi,valjda će se ljudi konačno probuditi,bogami stvarno duboko spavaju ili naš stvoritelj još uvijek čisti žito. 🤔
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh