• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,518
Sad je i Slovenija problem radi cjepljenja i testova… Tražim već 5 dana tko mi bude pluge dopeljal 😬
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,518
Ja sam čekal u subotu 1 sat na povratku i jedno 20 min na ulazu u Sloveniju. Svima su pregledavali potvrde o cijepljenju ili su morali imat testove.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Moj bratic je vec 2 mj u Americi, u Kanzasu.
Otisel je tam na posel.
Veli, da more ostati tam cijeli zivot, da bi ostal.
Veli da se tam puno kvalitetnije i bolje zivi nego u ovoj nasoj kvazi drzavi.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
736
A nekad i idemo, išli smo i još mislimo iti, Hollywood, grad anđela.
Los Angeles 😉

Hollywood je posljednje mjesto za posjetiti po Amerikama, leglo pedofilije, pederluka i prostitucije.

Sad je i Slovenija problem radi cjepljenja i testova… Tražim već 5 dana tko mi bude pluge dopeljal 😬

Odi u Bosnu, možeš biti 12 h bez da te itko išta pita. Ne trebaš nikakve potvrde, a ni maske.

Ja bil danas i opće niko niš nije pital na granici.

Gnjave itekako, ne samo jesi li cijepljen ili testiran, nego i čime.

Nego, nagrada za onoga tko izolira virus se podigla na 1,5 milijun eura. Baš me zanima protiv čega se svi cijepe... :hahah:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
:rolleyes: :unsure:😝
Koje čudo.
70% engleza je cjepljeno.
Ostali su preboljeli kovid.
Koji još nisu, budu. Neki budu - pogotovo mladi - preboljeli lako, neki budu nagrabusili kao ovaj amerikanac antivakser :


NAKON ŠTO JE ZAVRŠIO U BOLNICI / Zakleti protivnik cijepljenja promijenio mišljenje: 'Bio sam protiv samo jer smo mi jako konzervativna obitelj'​


Bidenova administracija nastoji uliti povjerenje u cijepljenje u SAD-u, ali se pritom suočava s nepovjerenjem prema vladi u Washingtonu. Primjer jednog zakletog antivaksera koji je promijenio mišljenje bi mnogima, međutim, mogao otvoriti oči, prenosi Deutsche Welle.

Daryl Barker tjednima se u bolnici u Missouriju bori s covidom.

"S mojih 31. godinu sam bio heroj u očima mog dječaka, bio sam za njega najsnažniji čovjek kojeg je poznavao. Sada imam osjećaj da bi on svojim rukama mogao mene podići", rekao je Daryl za DW.

Liječnici mu dali male šanse za preživljavanje​

Ovaj 31-godišnjak bio je toliko bolestan kada je stigao u bolnicu da su mu liječnici dali tek 20 posto šanse za preživljavanje. Nije imao zabilježenih prethodnih težih oboljenja, ali se, kao i njegova supruga i ostali članovi obitelji, odlučio protiv cjepiva.

"Bio sam protiv cjepiva samo zato što smo mi jako konzervativna obitelj", rekao je Daryl.

No, Darly i njegova obitelj nisu jedini takav primjer u SAD-u. Skepticizam prema cjepivu je velik, posebice među pristašama republikanaca. Taj je skepticizam doveo do toga da se brzo cijepljenje, koje je pogurala Vlada, znatno uspori. Tek polovica stanovništva je potpuno cijepljena.

Teška borba za uvjeravanje​

Vladina nedavna direktiva koja se odnosi na oko 4 milijuna državnih službenika jedan je od napora da se ubrza cijepljenje. Zaposlenicima se na taj način nalaže da, ako se ne žele cijepiti, moraju nositi maske na radnom mjestu i redovito se testirati. To je ujedno i otvorilo put američkim poduzećima da uvedu slična pravila za svoje zaposlenike.

U bolnicama i američkom društvu teška je borba za uvjeravanje ljudi u prednost cijepljenja, no obitelj Barker više nije potrebno uvjeravati, planiraju se cijepiti čim se Darly oporavi od koronavirusa.

 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
736
CDC kaže da je 74% ljudi koji su dobili prehladu kao i većina hospitaliziranih bila potpuno pelcovana. Niže navedeno izvješće je u potpunoj suprotnosti s više lažnih izvješća koja tvrde da su vakcine 95% ili koliko već učinkovite u sprečavanju hospitalizacije. Također je u suprotnosti s lažnim izvješćima koja nas uvjeravaju da pelcovane osobe ne šire prehladu.

 

fergomil

Aktivni član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
257
Meni se baš sviđa Amerika, bil sam par puta svega"u snovima"i baš mi super 🤭
Da snovi. Gledam one tvoje fotografije "raketline" a otraga ona torba. Prije sam mislio da je u njoj nešto za prigrist. S obzirom da sam shvatio da si sluga miljardera, govoriš kako si bio bolestan od korone, shvatio sam da ideš na isplatu koju ti stoga duguju.Torba puna eurića. Lako tako u Ameriku.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh