• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,613
Znam, metnul sam link da se vidi da ima još ljudi s posljedicama kojima se nije vjerovalo ;)
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,400
Znam da zvučim zaostao al,i oprostite mi, al eto ja nemogu nikako to shvatit to što ljudi toliko kukaju poslije morone, i još nemogu shvatit onu post porodiljnu depresiju, tu sam još teži, kad vidim da je ženska histerična, dere se, muž mora vozit kolica, stalno držat dijete na rukama, mijenjati pelene, davati kašice, jer ona ima tu PPD, a kad se izdere na tu jadnu bebu, i na muža ko na magarca, onda može sjesti zapaliti cigaretu i s prijateljicom 45 minuta biti na mobitelu bez problema i još se kekeće.
Opet kažem sve je moguće, al ja u neke stvari ne vjerujem.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,613
Ja se slažem s tobom da je puno toga u našim glavama i ovisi o nama samima kolko smo u psihičkoj ravnoteži nakon bilo kojeg zla koje nas snađe.
Neki potonu, a neki jednostavno eksplodiraju i ta borba ih tjera dalje.
Kao recimo ova sportašica
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
E moj @Viduka OPG kakve sam ja imao bolove, i ponekad još imam, to nebi ni najgorem neprijatelju poželio.
Ti si misli kako god, nisi to prošao i neznaš kako je, ok imao si ju ali ne u tom obliku. Lako se mi zajebavamo i sve ali kad je bolest u pitanju tu nema šale.
Ti misliš da se meni bilo na bolovanju 6 mjeseci iz zajebancije? Ja ni dana nisam bio u životu na bolovanju do sada. I kad čujem takve govornike pun ***** mi svega iskreno, isto kad neko veli čuo sam, gle ako nisi vidio sa svojom očima pokrij se po glavi i šuti.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,400
Točno tako kad te boli šuti i trpi, a ne stalno kukumačiti, kukati, plakati na oba oka.
Moja je majka imala tri ogromne operacije u (srednje uho, centar za ravnotežu ), ma da ju itko čuo riječi da je rekla.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,400
A neka evo neću više to komantirat.
Nego netko je upitao za kolegu iwanho, sad i mene pomalo golica što je s njim.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,400
Ne ismijavam se tome, i ne dozvoljavam da tako govoriš, već mi čudno koliko možeš kukati.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa ko kuka? Di ja kukam? Pa di si se izgubio? Ismijavate se jer neznaš kako je to, nego si čuo od nekoga ili ti je neko rekao, zato je i ova tema takva kakva je. Ako nešto ne vidiš ili ne čuješ svojom glavom zapitaj se jel si u pravu.
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Kao što reko, imaš glupo razmišljanje. Da si bio bolestan nebi to pisao, nebi ni pomišljao.
Malo preterujes, pa bolovali su ljudi i od drugih bolesti, tezih i gorih od korone pa niko ne kuka kao ti. Na bolovanju si ne znas sta te vise boli a ovamo vozis raketu po 200 km i tovaris staro gvozdje i sta ti znam sta jos
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh