• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pozdrav prijatelju, jesi ti to još uvijek nešto ljut na staru prijateljicu?

Znam, znam da je pitanje provokativno, ali to sam ja, ona stara, a i dosta teška. :)
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,553
Previše gledate ove likove i likice, koji non - stop trkeljaju nešto ,(ko pokvarena ploča). I jasno, dobro su plaćeni za to.
Sve ostalo je nebitno za njih. Sve sami trbuhozborci ,pa su polako neki krenuli njihovim stopama.😁

Samo vi slušajte sebe!😆
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Kolega Kupljenec, potrudi se idućih dana izdržati stojički u borbi i onda će ti se vratit uloženo.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Evo mene došel doma, po običaju dobil 100 pretraga kaj moram obaviti, bolnica je pustoš. Mislim kak je nekad znalo biti, na ulazu trijaža, ako imaš bilo kakav simptom Covida nemreš nutra, meni mjerili šečer, tj tlak, hodal na petama, pa na prstima, pa u rikvec. Dokror pipa leđa, sa nekim iglicama bocka, onda me šalje slikat kičmu, dojdem na ekg tam mi vele da čekam pol noći da trenutno slikaju kovid pozitivne, onda kad sve dizifinciraju onda mi, reko niš od toga, dugo mi čekat. Onda nazat kod doktora i tam dobil neku infuziju plus mješavinu nekaj protiv bolova, a ja počel zavijati od bolova, veli doktor brzo bude počelo djelovati, i je baš odma. Sve u svemu sutra kod svojeg doktora pa na daljne pretrage ct abdomena, ultrazvuk abdonena, sva moguca slikanja, i ni sam neznam kaj sve ne. Evo koja slika.

















 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,748
Kupljenec, važno da si ti krenuo otkriti "na jedinom pravom mjestu" što tebe točno tlači, a sad budi još malo strpljiv i imaj razumijevanja da su i svi ti ljudi u bolnicama isto na rubu živaca, jednako ili još gore, kao ja, ili ti i svi mi. Budu oni našli što je uzrok tvojih tegoba i uskoro ti budeš krenuo s restauracijom tvojeg lijepog VW "kampera". Držim ti fige da se "svega bolničkog" što prije riješiš.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Joj jesam krenul otkriti al ko zna kaj buju našli sve kod mene, sad je neki veliki stah kod mene, a bolovi jači nego ovih dana, i opet na bolovanju od danas, konzna do kad budem. Bolovi su neizdrživi, ja neznam kaj da delam iskreno. Sve kaj pijem protiv bolova malo mi pomaže.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kupljenac, jesi probao Skudeksu?
To je veoma dobra tabletica protiv bola, preporučio ju je prijatelj moga sina koji je imao strašnih problema sa bolovima leđa i kralježnice, nepodnošlivo mu je bilo, i dobio je Skudeksu. Tableta ujutro, tableta na večer. Krsni kum moje unuke, anesteziolog, isto veli da je to fenomenalna čudesna tabletica - malo smo se nasmijali.....dvokomponentna je, rješava bol i podiže raspoloženje, daje elan, vedrinu.....i ne izaziva ovisnost jer se uzima oralno niti nakon dugotrajnog korištenja.
Ja , kada me puknu križa i gornji dio leđa uzmem jednu samo ujutro, a kada nemam nikakvih problema a moram nešto napraviti zahtjevnijega odlomim polovicu i to je dosta. Pričekam petnaestak minuta, i do popodneva uživam u poslu, lagana sam ko perce, a na licu smiješak.
Muž isto proguta polovicu ponekada.
Dali smo je muževoj mami, nju je stalno sve boljelo, i njoj je bila dobra, onda joj je LOM davala umjesto Ibuprofena.
Muž je dao jednu tablu prijatelju da proba, čovjek nije mogao hodati, postao je "poletarac".
Ja to imam na stalni recept, dobivaju se dvije kutije, i naručim si kada treba - cijelu zimu nisam trebala, sada će vjerojatno opet kroz proizvodnu sezonu dvije - tri ture trebati.
Pokušaj zatražiti svoju liječnicu da ti prepiše Skudeksu, pa vidi kako ćeš reagirati.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ma danas dobil neke Dorete tablete mi dal doktor, pa budem videl ak bu mi pomogno, jer nisu sve za sve, ali dobil 100 pretraga za obaviti. Boli su neopisive.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dorete je imala i moja svekrva, ali nisu joj bile dosta. Zadnjih pola godine je imala i Skudeksu i Doretu.

Predlažem ti da probaš Skudeksu, pa sam vidiš što će se dogoditi.
Ako ti Doreta bude dobra, naravno da ćeš se zadržati na njoj.
Skudexa je 75 mg tramadolklorid i 25 mg deksketoprofen.
Doreta je isto tramadol, samo dva puta slabiji od Skudexe, 25 mg - tramadol je opijat, dakle, a sastavni dio je obje vrste - obje imaju i narko djelovanje (na živčani sustav) i protuupalno.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Bravo kolegice 👍 ,covjeku stvarno moramo pomoci,no najvaznije je pronaci uzrok njegova problema:unsure:,vrlo,vrlo sumnjam na trovanje i komplikacije,no mora se sam boriti da otkrije istinu.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Pozdrav. Upadam iznenada ali moram se nadovezat na tramadol. Nije istina da ne izaziva ovisnost. Tramal je medicinska verzija heroina. I djelenje svojih tableta drugima bez recepta ide u klasu dilanja. Dosta je popularan za zamjenu heroinu (droga za sirotinju) ima snagu 1/8 morfija. Nazalost necak se je bio navuko na to i bilo je gadnih posljedica. Tak da te tabletice na bazi tramala nisu za igrat se. U nekim zemljama je i zabranjen.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ja upravo zval doktora da mi ove tablete ne pomažeju, jer se pigam od bola a popil ju u pol 5.Veli da idem na hitnu al u drugu Bolnicu. Neznam kaj napravit i kam iti i kak bum spal.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Pozdrav. Upadam iznenada ali moram se nadovezat na tramadol. Nije istina da ne izaziva ovisnost. Tramal je medicinska verzija heroina. I djelenje svojih tableta drugima bez recepta ide u klasu dilanja. Dosta je popularan za zamjenu heroinu (droga za sirotinju) ima snagu 1/8 morfija. Nazalost necak se je bio navuko na to i bilo je gadnih posljedica. Tak da te tabletice na bazi tramala nisu za igrat se. U nekim zemljama je i zabranjen.
Da se i ja nadovežem tu spada Dizepam. Proguglajte i vidjet će te da su ta sredstva koristili u Vjetnamskom ratu Ameri, vojska nije bila svjesna da ih drogiraju, oni su samo na to sipali alkohol. Kad malo bolje promislim i "nama" je 90-tih bilo svejedno, samo mi trošili pronađenu "brlju" i Staro Češko.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh