• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,874
Pa ovi proizvođači će te utamaniti jer im uzimaš zaradu, a i političari te budu jako mrzili jer ostadoše bez zalogaja

Pa poznato je da je špek protiv upale pluća
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,734
Dragi moji prijatelji,otvorite dusu a zatvorite um i spoznat cete i osloboditi sebe.Jasno vidite i ovdje na forumu da su uvijek dvije razlicite strane,neslusajte ni jednu slijepo vec trazite svoj put.
Zapamtite ,imate volju svoju kroz volju stvoriteljevu,neka vam vasu slobodnu volju ne namece NITKO pa ni hotela,kolega plus niti serosi,blenkovici i ostali smrtnici. 🙋‍♂️
:ROFLMAO: :hahah: hotela, "vrag mu sve hebi" ja ti isto kradomice jedem špek, tako ponekad dok me ne vidi supruga i moja doktorica, ali nikoga, baš nikoga ja ne tjeram da mi se mora pridružiti - barem meni ostane više špeka.

Isto tako nikoga ja ovdje na forumu, a ni u privatnom životu ne tjeram - niti mogu natjerati: da nosi masku, da poštuje propisane mjere, da se cijepi - hajde slobodno nađi te primjere, naglasi ih i slobodno ih javno prezentiraj i populariziraj, pokaži ih svima kako sam nemoguči i nasilni tip; nasilnik. Več si me i onako prozvao fašistom - "hebem te smotana" radi tog fašiste, ovako javno, pa neka me moderatori sad kazne zauvijek.

Uvijek je bilo ljudi koji žive u nekakvom strahu, koji su podložni "šupljim pričama" prijatelja, susjeda, poznanika, svečenika, popova... i koji nikada ne vjeruju u napredak, u znanost, medicinu itd. Uvijek je bilo ljudi koji su na svaki način izmicali svoja vlastita leđa "dok je zajednici bilo jako teško", neka radije netko drugi podmetne svoja leđa i nosi teret, zašto bi ga baš on nosio...
Tako se i danas previše pojedinaca zaista neutemeljeno preserava i prave se kao važni, da oni ne budu nosili i ne nose maske, mi svi drugi smo budale koji ih nosimo. Oni ih nose onako - ispod brade, pa da su baš takve veličine ne bi ih stavili niti ispod brade, digli bi nos u zrak i visoko, ponosno i uzdignuta čela bi hodali po svijetu. Jaki su sve dotle dok ih ne snađe prva i najmanja nevolja, a onda nastaje panika, lom i polom. Onda počinje vapaj, doktore pomagaj, ja ti donesem odojka, ja ti donesem kuvertu punu EUR-a, samo me spašavaj. E tu se ja počnem svima takvima smijati, grohotom, glasno i iskreno. Obični su mutikaše, slabiči, neodgovorne osobe, neuki ljudi, koji samo čekaju da im drugi utabaju stazu ozdravljenja, ili putove napretka, a na koju će onda oni ako treba i ako je moguće prvi odrješito i hrabro kročiti i punim plučima uživati. Ajoj, a jojjj, koliki ih je samo broj ???

Moj trenutni životni put ti je: kako što kvalitetnije proživjeti današnji dan, sutra, prekosutra, kako biti uzoran otac djeci, primjeran i "neobični deda" unucima, kako s njima provesti nezaboravne trenutke u životu, kako im spriječiti svako zlo, a doprinjeti za svako i najmanje dobro. Mi več kujemo planove kako idemo i ove godine zajedno na more, jer deda i baka našima nisu nužno zlo, nego nas svi itekako smatraju dobrodošlima i korisnima. Odrasli recimo pored nas danima mogu s prijateljima mirno biciklirati uzduž Jadrana, a unuci su sigurni i bezbrižni, jer znaju da smo uz njih, nema straha, gladi, žeđi, a voda za kupanje nam je na tridesetak koraka...

Za to nam treba samo da budemo zdravi, te da nema "zapreka korona stožera" i da nam nekakvi korona performeri koji su sami protiv svega i protiv čitavog svemira, ne kvare našu slobodu i potencijalnu idilu.

Jebiga sad,opet sam napisao esej 😖;):)
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega Kupljenec,znam za taj video naseg naucnika i postena covjeka Dr. Sladoljeva,znam mnogo,mnogo toga al neznam prenijeti te video klipove na forum.
Mozda zamolim sina da mi pomogne,no zbog vas nekojih i vaseg ismijavanja mojih stavova ste zakinuti za razne spoznaje.
No vi imate volju svoju kroz volju stvoriteljevu i sami odlucujete zelite li trazit istinu ili vam je ova situacija normalna i prihvatljiva.
Ja pjevam i dalje kao nas brat Miran.... more se pjeni jeebe se meni.
Inace danas u Billi,Hoferu kao i apoteci brez maske(u AT)nitko me nista ne pita,hvala bogu sto su ljudi PRESTALI MRZITI LJUDE,neznam kad sam zadnji puta nosio brnjicu u AT ili horvatistanu(nekom smeta ovaj naziv, a neznaju ljudi da odavna nije vise🤫 Lijepa Nasa)cak prosli petak i u SLO u apoteci kao i na benzinskoj.
Ja sam posten i covjekoljubiv covjek te da je situacija stvarna prvi bi nosio maske i sve sto bi bilo potrebno,no mnogi polako shvacaju ovu Plandemiju ili pocinju sumnjati,shvatite da sam vrlo svjestan necijih stavova i napada na moje stavove i ljudskost.
Al vas kolega Hotela je dao rijec da ce se nesebicno boriti za istinu i jadne kao i preplasene ljude,ne mislim pogaziti svoje obecanje mada prolazim iskusenja,kao i tezi put.
Znajte moji dragi forumasi da je uvijek tezi put ispravan,sotona vas zeli pridobiti raznim smicalicama i svasta vam nudi,otvorite dusu zatvorite ego um i nebojte se kreniti svojim putem,nikada necete biti sami. 🙋‍♂️
Evo da se nadovezem kolegi plusu,slazem se svecinom tvojih stavova,ima svakakvih ljudi i vole tudje grbace👍,sjecam se tog mog izraza fasista za tebe(nak u megli)i nelazem to,ako ti je lakse izvinjavam ti se i oprosti bio sam povrijedjen ;) .Zivot ide dalje takodjer ti sve oprastam i svima vama,znao sam sto me ceka,jednostavno to tako mora biti,takodjer ne shvacam kolegicu Jo sto me ne pozove na kapucino,pa ona je cijepljena i ja bi se trebao bojati a ne ona ili je neki drugi meni nedokucvi razlog.:unsure:
 
Posljednje uređivanje:

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,874
Ovo su našli, a ostala sranja?

pa ima još....
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dragi kolege valjda vam je sad jasno zasto ne smijete piti nakon bilo koje injekcije(otrova),pa unistavate njihovu kemiju a pomazete sebi i svome tijelu🤫,nazalost previse je onih koji vjeruju sistemu i politicarima (slugama novca).
Ako ste se jednom zajeebali nemojte vise za vase i nase dobro,progledajte vec jednom.🙏
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo (stari slavenski pozdrav)moji forumasi 🙃 ,vidim tema je zamrla,dobro je tako ,znaci sve manje preplasenih.
Molio bih kolege koji nisu primili poljubac smrti da se suzdrze🤫,ostali da ne prime treci poljubac,onda je arivaderci.
Planiraju zlotvori zatvaranje od 1.11,no zavisi od nas dalice im uspjeti,imate slobodnu volju i sami snosite posljedice te volje.Mislim da je vec glupo napominjati da u AT ne nosim nigdje masku(i to FPP2)Billa,Hofer,Apoteka,Lidl itd. i nemam problema kao ni na granici brez testa.
Valjda ste konacno skuzili da je ovo Plandemija i fasizam,ako niste trazite po internetu,i corava koka zrno nadje a sta bi tek kad bi joj dao naocale.
Dragi moji forumasi,ne budite ovce jer ste ljudi tj. bozja djeca,a blenkovici,serosi,balenka i co. ce odgovarati nama koji cemo opstati.
Vjerujem jos uvijek da imate sansu koji ste iznevjerili stvoritelja ,da se pokajete i trazite oprost🙏,ja vam takodjer oprastam i volim vas i molim za vas.
Dosta je bilo zajebancije,vi odlucujete i postivat ce se volja vasa,za cetvrti val nemojte krivit nas necijepljene,vi ugrozavate nas ali vam opet oprastamo,mi znamo da je jedina istina LJUBAV,stoga PRESTANIMO MRZITI LJUDE.🙋‍♂️
 
  • Like
Reactions: ZJ

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Evo u Slavoniji,Pozega,moj grad zive ljudi normalno,ja djeca fino po trgovinama bez maski,trgovci bez maski,ljudi neumiru na cesti, mladi se druze,festaju. Ma zive ko i prije. Policija nedira nikog,redari ni ne postoje...svi zivi i zdravi. Znam par staj pomrlo,vecinom titovi partizani,stari i bolesni. Umro jedino bratov kolega sa posla,imo 44 god,al bi svakak umro sigurno,imo je 140kg,tlakas,seceras,i na dijalizu iso. Tak bio je prvom mrazu dorucak svakako. Sve u svemu od prvog dana sam govorio daj to sve velika glupost i zavjera -ne da pobiju pol planeta il cipiraju neg da jednostavno neko zaradi ogromne novce proizvodaci ljekova,maski,rukavica,odjela i slicnih sranja. Te prvenstveno bankari,drzave se zaduzle,poduzeca se zaduzla itd...
Sve je to jedna velika glupost...
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Bojim se da to nece proc,pogotovo na balkanu. Nece zazivt ni ove covid putovnice,isto ko ni ono cijepi se,i prati i to. Nismo mi kapacitet za to. To su gluposti,to neko mlati pare. Da se razumijemo postoji korona i nekima nebude bas najbolje, prije 3 godine pajdo jedan moj sumski imo gripu,3 tjedna je covjek umiro, i 3 mj poslje nije mogo nist teze dic od zlice. A gripa bila,tak i korona kako koga. Al nepadaju ljudi po cesti bas.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Samo hrabro,glasno i jasno iznosim svoje misljenje i vrlo sam sretan da nas ima sve vise.A ovima zlotvorima kazem ko i moja zemljakina...jeebem vam sve osim Boga:mad:.
More se pjeni jeebe se meni.
Ne bojte se braco i prijatelji,nismo sami i sve znamo(skoro sve). 🙋‍♂️
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dragi moji forunasi,jel vidite sto se desava,jel sada shvacate program GLAD pod okriljem NAToa i svjetskih zlotvora bogatasa :mad: .
Makedonija,njemacka ,ceska ,slavonija,planirano je i u vojvodini,svugdje gdje su zitnice.U maju su bile hladnoce,sada nevrijeme,ljeti opet planirana susa,jer su njihova skladista GMO hrane puna i treba je nekome uvaliti.:eek:
Dali ste culi za ljude koji se bore protiv toga,koji se za vas i vrijeme mole i kuvaju sirce?Ima ih po citavom Balkanu i sire,pridruzite se ako se zelite donekle spasiti(vrijeme i vase namirnice,usjeve).
Mnogima ce biti ove rijeci smijesne,mnogi se vec dulje vrijeme ismijavaju mojim rijecima,no mnogi su poceli sumnjati u sistem i politicare,mnogi ce shvatiti istinu no prekasno.
Imate na jutubu objave o GEOINZINJERINGU(nazalost ne sve)naseg brata Mirana Rubina,mi ga pratimo vec par mjeseci,trebali bi ste pogledati bar objave od aprila ove g. da biste shvatili.
Otidjite na njegovu FB stranicu,takodjer ima objava(dosta su pobrisali zlotvori)koje su za javnost,dosta ih je tajnih jer su samo za clanove grupe.🤫
Sada e vam svakim danom biti shvatljivija ova PLANDEMIJA jer se istina nemoze vise skrivati.:censored:
Sve vas lijepo pozdravljam,ne budite lijeni i pomozite si a naravno da ce vam nas stvoritelj pomoci i udovoljiti nasim prosnjama jer nas sve voli i nestrpljivo ceka da se
opametimo.🙏
Vi koji ste si odlucili sami sebi pomoci,velikodusno sam tu za vas,za sada u privatnim porukama,znam mnogo stvari koje vam mogu pomoci.🙋‍♂️
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Znaju sam da su simptomi ko u prehlade i nista vise. Dakle cuvajte se klime,propuha,da vas djete ne zapisa i slicno
 
  • Haha
Reactions: ZJ
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh