• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Čul sam da je Berošev nadimak u HDZ-u "Lažljivi Pingu".
Treba li vjerovati na riječ nekome koga zovu Lažljivi Pingu?

Ja mu ne vjerujem i bez tog nadimka. Lik je član osuđene zločinačke organizacije. Takvima se ne vjeruje na riječ.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Bravo forumasi,vidim da ste sve hrabriji,nebojte se ove pingvine cemo odjeebati i posteno kazniti,vjerujem da ce nekoji zavrsiti i na galgama.Bili su upozoreni i znali su sta rade,no problem su "ljudi" iz sjene,oni koji njima manipuliraju,trebacemo smislit kako da zivimo snjima.
No valjda vec polako shvacate da na kraju odlucuje stvoritelj,zato hrabro i smjelo pjevam ...more se pjeni jeebe se meni. 👨‍🌾
 

vidanje

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Ma sve to stoji, ali ljudi su neodgovorni, pa zar nam treba da su nam ulice pune bolesnih i umrlih? Meni nije jasno da to niko ne shvaća ozbiljno. Većini je korana zajebancija. A da se ne desi to što ti pišeš ljudi se moraju probudit iz sna i cijepiti, jer inače nikad nećemo biti na starom.
Eto moj komsija sa zenom i cerkom bio odgovoran,tri puta se vakcinisao,nosio masku kad ga vozili na neku sednicu;eno svi troje zaraziti,komsija i zena stigli do kiseonika u bolnice a cera im je kuci sa temperaturom
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Danas saznah (od njezinih kolegica s posla) da je jedna draga trgovkinja iz malog lokalnog dućana, nakon c...nja već mjesec dana na bolovanju, jer joj se stalno pojavljuju ugrušci...
Srećom, živa je.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
704
Još jedna susjeda dalje niz ulicu ode... Morala je u svatove i radi neke svoje sigurnosti se cijepila sad ovom trećom dozom. Prošli svatovi, drugi dan se razboljela i umrla. Žena je po mojoj procjeni imala oko 40 godina. :(
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,910
Koliko je cijepljenje dobro ili ne o tome postoji puno raznoraznih mišljenja, ali činjenica da su mnogi primorani na cijepljenje, zbog uvjeta poslodavaca. Masa ima dugoročne kredite i zbog straha od otkaza se protiv svoje volje cijepi. Po meni to nema veze s demokracijom za koju su mnogi položili svoje živote. Borili smo za slobodu,a ne neku vrstu tiranije. Ne dao Bog da netko iskusi opet rat zbog pohlepe pojedinih poslodavaca kojima je profit ispred ljudskog zdravlja. Ima jedna uzrečica: Avion košta milijune,ali pilot je dragocjeniji!
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
Lažna vijest! Svi znaju da je to nemoguce.
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Zaštjeto objavljeno tek sada, a čovjek je umro još 4. rujna? Kaj nisu više mogli zataškavati? Koji kreten je uopće izmislil tu proceduru? Lik se 5 dana kiselil u bolnici, točno ko da se namjerno čekalo da se "zarazi" pa da ga spakiraju na kovid odjel.
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Do početka turističke sezone. U to vrijeme uvijek počne padati.
A lijepo se već godinama govori da nemože sezona trajati samo tri mjeseca. Eto nam ga sad.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,910
Vele da sunce i povećana količina vitamina D ubija virus, zato valjda u sezoni nema toliko prenosa virusa 🤔
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Ne nego nema testiranja.
Izvještaj našeg lokalnog radija s početka ljeta ove godine: "...danas u županiji nije zabilježen nijedan novi slučaj zaraze koronavirusom što ne čudi jer od jučer se ne vrše testiranja...". Da se čovjek zapita tko tu koga jeb...
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,024
Do početka turističke sezone. U to vrijeme uvijek počne padati.
A lijepo se već godinama govori da nemože sezona trajati samo tri mjeseca. Eto nam ga sad.bi
Trebalo bi sad upriličiti nekakve izbore i da vidiš kak' bi se broj zaraženih hitno smanjil i kak' bi bila proglašena još jedna velika pobjeda nad koronom.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,910
Nažalost,ali potpuno si u pravu. Bitno je da mašinerija glasa,ko j..e zarazu.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh