• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Trebalo bi sad upriličiti nekakve izbore i da vidiš kak' bi se broj zaraženih hitno smanjil i kak' bi bila proglašena još jedna velika pobjeda nad koronom.
No, zato imamo uskoro dan mrtvih pa božić i novu godinu...to su isto događanja koja povoljno djeluju na epidemiološku situaciju. Ne kao turistička sezona ili izbori, ali djeluju.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo Zivo,slava Rodu!
Izgleda da u Horvatistanu jeebe lud normalnoga,ako je vrhovni sud hdz proglasio zlocinackom organizacijom,znaci GAME OWER,idemo nema vas vise i ne lazite vise to nismo bili mi ti koji su unistili i pokrali drzavu.
Jel vi anemicni i rektalni alpinisto stvarno mislite da smo nepismeni,od sutra komplet sabor ostavka i novi izbori a ovu banditsku stranku zauvijek zabraniti.
Ako ikoji zastupnik priznaje njima legitimet,taj je i sam zlocinac.
Stigao je Crveni Oktobar i istine izlaze na vidjelo,sad shvacate sto sam najavljivao pod time,noge svima postaju prekratke te hodaju jos po jajima.
Zar jos ima coravih i egoista medju nama,oprostite sami sebi i biti ce vam lakse.
Sve vas voli vas "ludi"Hotela....more se pjeni jeebe se meni. 👨‍🌾 :ppozdrav:
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,914
Koliko dugo će vrijediti treća doza? Samo nedo Bog do smrti 🤔
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
715
Pa do smrti sigurno, a tko preživi, dobit će četvrtu pa petu i tako do osme doze. Tko i to preživi, onda ide nova plandemija i nova bocka.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
715
Sve dok je narod poslušan, bleji u TV, nosi brnjice, pere ruke u otrovu i bocka se više nego nekad narkomani, nećemo se pomaknuti s mrtve točke.
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Pišite vi gluposti o Coroni koliko hoćete ali realnost je drugačija. Poznate li vi ikoga po bolnicama da vam reče realno stanje ovog ljeta i sada. Bez da vam itko podnosi izvještaj ili piše u novinama. Kako objasniti da ovo ljeto nije bilo nikoga na respiratoru a sada? Što su ljudi došli svojevoljno na respiratore da bi stožeri pisali. Volite vi ili ne volite neku stranku ili politiku to je vaše pravo ali gdje vam je realnost.
Pođite ispred neke bolnice pa ćete sresti nekog koga poznajete pa se raspitajte o stvarnom stanju.
Hotela meni oca pokupili 47. ili 48. na radne akcije kada se gradila obala Save na ulazu u Dunav. Oni pjevali: America i Engleska biti će zemlja proleterska, i tada će zemlja cijela pasti u ruke proletera. Stari Šumadinac vozio kar s volovima pa njim reko: Deco dosta će te vi hleba pojesti ali to nećete dočekati. Tako i ti dobri Hotela samo ti jebi, ali ćeš ti prestati, more će pjeniti a Oktobar se neće zacrveniti. Što ideš raditi u taj gnjili kapitalizam?
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Pišite vi gluposti o Coroni koliko hoćete ali realnost je drugačija. Poznate li vi ikoga po bolnicama da vam reče realno stanje ovog ljeta i sada. Bez da vam itko podnosi izvještaj ili piše u novinama. Kako objasniti da ovo ljeto nije bilo nikoga na respiratoru a sada? Što su ljudi došli svojevoljno na respiratore da bi stožeri pisali. Volite vi ili ne volite neku stranku ili politiku to je vaše pravo ali gdje vam je realnost.
Pođite ispred neke bolnice pa ćete sresti nekog koga poznajete pa se raspitajte o stvarnom stanju.
Hotela meni oca pokupili 47. ili 48. na radne akcije kada se gradila obala Save na ulazu u Dunav. Oni pjevali: America i Engleska biti će zemlja proleterska, i tada će zemlja cijela pasti u ruke proletera. Stari Šumadinac vozio kar s volovima pa njim reko: Deco dosta će te vi hleba pojesti ali to nećete dočekati. Tako i ti dobri Hotela samo ti jebi, ali ćeš ti prestati, more će pjeniti a Oktobar se neće zacrveniti. Što ideš raditi u taj gnjili kapitalizam?
A tko kaže da ljetos nije bilo nikoga na respiratoru? Ti to vjeruješ? Pa uvijek je netko na respiratoru ili mu se dodaje kisik. Istina je da je toga preko ljeta manje, ali nije to tak sada zbog korone. Pa svake godine je u jesensko i zimsko doba pisalo na vratima po bolnicama da nema posjeta zbog sezone gripe. I više je ljudi bilo po bolnicama i na koncu umiralo u jesenskom i zimskom periodu. I to je tak otkad postoje ljudi. Samo se zadnju godinu pojačano pizdi zbog toga, a najvjerojatniji razlog su pare.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Netko me krivo shvatio,crveni oktobar nema veza sa Komunizmom vec ovome Fasizmom,istine ce polako isplivavati da ljudi konacno shvate da smo svi zajedno bili ovce,ja takodjer nisam izuzetak.
No ima nas koji smo to vec shvatili...more se pjeni jeebe se meni,sve vise ljudi pjevucka ovu himnu. 👨‍🌾
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh