• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOZARSTVO

  • Temu pokrenuo KRESO
  • Datum prvog posta

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
To je križano, mama je ona ljepa srnasta sa rogovima(malo i zločesta) a tata svijetlo smeđi i debeli (više ko medo)
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja dansa vagao par svojih i nakon mjesec dana imaju oko 9 kg. jedan čak 11
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Hvala na inf. Imas ti mozda cistih burskih?
Koliko su stari ta jarad od 100€?

ja nemam za prodaju ali ima moj kum to ti je negdje kilaža za klanje možda 25 kg žive vage neznam točno koliko su njegovi sad stari ali su čistokrvni
 

pocek

Član
Tu od
17 Pro 2010
Poruka
103
Dali neko znade dali se patuljaste koze moraju dojiti..ili su samo za ukras...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dali neko znade dali se patuljaste koze moraju dojiti..ili su samo za ukras...

patuljasta koza se isto doji to je auktotona kamerunska ili afrička koza jako su umiljate ako je neželiš dojiti vremenski ju zapustiš ....
 
A

Alpine

Guest
pozdrav dobri ljudi novi sam na forumu a zanima me gdje mogu nabavit alpine koze u BiH okolina tuzle bijeljina :!:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja sam na internetu gledao slike neke velike farme koza u hercegovini imali su baš alpine koze
 
A

Alpine

Guest
imam ja sad ukupno 11 koza a kada bi bilo gdje u blizini alspkih uzeo bih jos a imam i jedno pitanje....alpska jarica kada se ojarila prvi put je ubila svoja jarad (pogazila) koji je razlog tome ???
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
iskreno to se meni nije nikad dogodilo evo ovu godinu sam imao 12 prvojarkinja i svaka se ojarila bez problema
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ne trenutno neprodajem nego ću mlade ostaviti za dalje iako mlade nisu čistokrvne ženke alpine a jarac čistokrvni sanski
prije tri godine tako sam ostavio isto jednu jaricu i super je ima vime kao krava daje oko 5 litara a tek joj je drugo jarenje
 
A

Alpine

Guest
vimi da li mi molim te mozes ubaciti neke slike od tvojih koza i koliko ih ukupno imas
 

Najnoviji postovi

Na vrh