• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOZARSTVO

  • Temu pokrenuo KRESO
  • Datum prvog posta

pocek

Član
Tu od
17 Pro 2010
Poruka
103
Evo i ja danas kupio jaricu..sutra ću staviti slike pa da vidite koje je pasmine...
 
A

Alpine

Guest
ovo bi moglo biti krizano nesto s alpskom rasom , a mozda je i cistokrvna jer sad vidio neke primjerke slicne ovakve a bile su cistokrvne alpske... uglavnom lijepa jarica svaka cast na izboru i sretno
 

pocek

Član
Tu od
17 Pro 2010
Poruka
103
A dali znaš kada je jarice pripuštaju..jer ja neznam koliko je jarica stara..pa možda znaš od koliko kg se pipuštaju..
 

pocek

Član
Tu od
17 Pro 2010
Poruka
103
Moja ima oko 35 kg...znači da bi se mogla pripustiti..a kako se vidi da se tjera...
 

pocek

Član
Tu od
17 Pro 2010
Poruka
103
Nemam..imam samoo ovu..nikad do sad nisam imal..ovo mi je prva koza..imam ovce..
 
A

Alpine

Guest
pasmina je alspka a imam i 3 domace a ako se koze jare po propisu u februaru onda se tjeraju krajem avgusta i pocetkom septembra
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
tako je ali kada ima jarac to ne cini

Ali čovjek kaže da ima samo jednu kozu :finga:
Inaće ja imam dvije domaće i pet jarića , a jedan od njih će se zavrtjeti za koji dan jedno tristotinjak puta:axe::partyman:
 
A

AlfaZD

Guest
Brundalove koze

čitajući temu, vidim da vam Brundalo fali, pa da nabacim par slika njegovih koza
clap_1_.gif


P12-03-11_17081.jpg


P12-03-11_17146.jpg


P12-03-11_1714.jpg


P12-03-11_17192.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh