• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krađe poljoprivrednih proizvoda,stoke,mehanizacije i ostalog

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...vo-Starcu-preti-zatvor-zbog-pucanja-na-lopova

Nevjerojatno, deda će u zatvor jer je branio svoj dom!

Pa kaj se to događa u Srbiji, kakvi su to zakoni, kakva je to vladavina.

Nije ni kod nas bolje, a postat će i još gore, ljudi trebaju izaći na ulice i boriti se protiv ovakvih slučajeva jer svaki čovjek je danas-sutra moguća meta napada lopova i razbojnika.

Znači treba pustiti đubre da krade našu teško stećenu imovinu, kod mene neće.
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Tamo kao i kod nas najbolja opcija ga je ustrijelit i zakopat iza kuce na polju,nek gnoji zemlju.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
A jest Vučko ovih dana nastrojen da sve rijesava metkom u čelo:drink:

Ovi naši su zakoni čisto sranje, zasticeniji lopov od onog jadnog čovjeka što je mukom stekao.
Skoro je tu kod nas jedan dolijao, inače je maskre pravio gdje je upadao. Čovjek duže vremena čuvao radionicu jer je znao da će biti sljedeći na meti. Uhvatio barabu na djelu i polomio ga samo tako. Ovaj nije smio ni da obavijesti policiju jer mu je rekao da će dobiti još gore poslije.

Sada ljudi pričaju da taj kune majku što ga je rodila i kada je krenuo krade. Fol neće više nikad
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Bilo je kod nas vec bacanja u vodu s komadom zeljeza oko nogu,samo sa malo dužom špagom da može isplivat van, al kad skuzi da je špaga duza vec se usro.

Kad malo pogledate jednostavnije je da lopov nestane nego da ga napucate, a i zgodno je za okučnicu.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
definiraj krađu...

...moš ukrast državi kad natočiš ložu u traktor, a moš ukrast i kalež sa oltara...nije isto...:(giggle):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Naravno da sve krađe nisu iste no da država štiti lopove je istina jer lopov koji je na socijali ima daleko veča prava od onoga kojem je pokrao .
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Iskreno ne vidim zašto bi netko išao išta nekome krast, čak i da netko ima potrebu krast da preživi barem na selu to ne mogu shvatit.

Ako susjed treba goriva ili kukuruza ili slično bolje ce proci ako dodje jednostavno tražit da mu se posudi jer nema od kud kupit i dobit ce pa cemo vec riješit,pomoc ce vozit bale ili kukuruz izmjetat ili tako nešto ali ako ga uhvatim u krađi prvo če najebat fizički a drugo taj je otpisan za vijeke vjekova i to ce mu najveca kazna bit.

Nedavno sam vidio jednog od susjeda da mi se mota oko zgrade u kojoj su bačve s gorivom u 11 navečer pa smo ga ulovili,nije bio ni svjestan sto se dešava i uvjeren sam da mu ništa takvoga više nece past na pamet.

Ako se što slično ponovi vadimo dozvole za oružje pa cemo drugačije razgovarat,mozda nece napucan bit al na jedno uho ce bit gluh sigurno neko vrijeme a i gače ce bit pune garantirano.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
uglavnom ste svi kršeni , neki svojom neki tuđom privolom , no kako god primili ste sveti sakrament kako i od roditelja krv i kromosome njihove i odgovarate Bogu ,

7 i 10 zapovjed ljepo kaže :

tko ne zna neka googla




a ne ako si krao od države , kapitaliste , lopova , dilera , trgovca .....
krađa je krađa
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,351
A jesi napravil posel...

A, izgleda da ti ni punica ne zna igrati šah: dala je damu za konja :D:

ZJ, to iz tvog iskustva, jel??'

Kod mene svi igrali šah,
I jest bio , ma bio, ..al pastuh.:icon_mrgreen:
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
495
7 i 10 zapovjed ljepo kaže :

Zato se sedam piše sa onom crticom popreko .
Kad je Mojsije donio zapovjedi, i čita a na sedmoj sav narod počne vikati:
"Prekriži tu"
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Prevedi S. B -o.
4252666567.gif
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bio jedan moj prijatelj, došao on na polje, a tamo četvorica režu njegov karfiol.
E sada, pošto su njemu svaki čas nešto u polju krali, povečar bio i na Žitnjaku u Zg je on to prodavao, a bio on i lovac i imao lovačku pušku, počeo je on u obilazak polja hodati sa lovačkom puškom. Tako bilo i taj puta, puška njemu u rukama, u njoj patrone, a lopovi na njivi režu. On pušku sa ramena onak ljut i iz daljine paf - prema njima. Je, al napunio jednom guzu sa sačmom i lopov njega fino tužio. I došao moj Jurko na sud - priča on meni - i pita njega sudac - jeste li vi pucali na ovog gospodina. A veli Jurko - gospon sudac - ne znam. Ja sam došao tamo, četvorica su meni krala, ja jesam pucao ali ne znam jesam li na njega. Ako je on bio jedan od četvorice lopova onda jesam. Ako nije - onda nisam.

A ne znam šta je dobio od kazne.
 

Najnoviji postovi

Na vrh