• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krađe poljoprivrednih proizvoda,stoke,mehanizacije i ostalog

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Vidiš Savoris ovo mene smeta,ovi vaši kao i naši,samo inicijale,pa obznani javno,garant neki likovi iz pouzdanih ili politički podobni obitelji,jebote kada sam ja završio u novinama,dobro da mi nisu i broj telefona naveli:icon_fU::icon_fU::icon_fU:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Sigurno nisu iz nekih ''bitnih'' krugova nego obične jajare , otprilike ih sve znam onako površinski i na njima je bila sumnja od prvog dana kada je prva krađa bila samo što našim pandurima treba dvije godine da saberu 1+1
Zbog toga narod negoduje

Imena i prezimena nisu problem , ova prva trojica sa prezimenom T su braća ali im ni ja neznam tačna imena
Ovaj zadnji je Đorđan Despotović
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nemate vi poima , dolazi zima , skupili su đeparac i sad idu na prezimljavanje na vaš račun
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Da , identifikovani su ali sada nastaje ona teža faza , namirivanje štete niko ne pominje

Kada smo već počeli o psima , naiđoh na jednu dobru emisiju , ima i drugi dio

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=UUYDNgnsAyc[/YT]
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Iako me ovaj voditelj iritira (neznam zašto) progovorio je o nečemu o čemu mnogi drugi ćute :(y): i prave se gluvi i blesavi.

Ovaj ojađeni čovjek je član jednog drugog foruma ali sam upoznat sa situacijom, po njegovim riječima više puta su mu krali janjce , cifra je ogromna , kako i sam kaže više su mu pokrali nego što je prodao.
Nakon njihove akcije (mještana jer ih je dosta pokradeno i to je prešlo sve granice) da se izvrši pritisak na policiju i ostalu državnu aparaturu stigla je drska odmazda vjerovatno od lopova .
Ljudi sumnjaju u spregu policije (odnosno pojedinaca iz policije) i lopova pošto se cijeli slučaj zataškava i tapka u mjestu.

Evo prilog , mislim da bi ova cijela problematika trebala da se podigne na jedan daleko viši nivo.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=oILTUbGR4o4
[/YT]


Skoro sam saznao da su i našem članu @dobrodol sa pašnjaka u sred dana odveli dvije ili tri junice odnosno krave (oprostite mi zaboravio sam tačan podatak) , znači u sred bijela dana :(devil):

Još da nadodam , ona grupa u mojoj okolici koji su pohvatani da su krali janjce i ostalu stoku , oni dobijaju samo optužnicu (za koji nisam siguran da će i da prođe) za nehumano ubijanje životinja ili nešto tako slično , krađa se nigdje ne pominje.
I pitam se ja.... , kako oni pokradeni ljudi da se ponašaju kada ih država ne štiti nikako od tih sitnih (koji više i nisu sitni) lopova ? Obično se radi o poštenim i mirnijim ljudima (jer lopovi i biraju takve žrtve) koji nisu u stanju da ganjaju svoja prava putem suda.

Neznam , nemam riječi , ako pošteni ljudi koji žele da sačuvaju ono mukom stečeno budu uzimali pravdu u svoje ruke onda će zatvori biti puni upravo tih ljudi a lopovi će i dalje da se šepure ..
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
Ma kakva policija i zakon trebaju se ljudi malo navecer prosetat po selima ikoga nadu prebrojit mu kosti pa da vidis kako ce se setat po noci oko dvorista
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
BILO I KOD MENE SLIČNO,,AL NE SA ŽIVOTINJAMA ...odkad su razvučene žice i PROM-ovi do njih ,ne zalazim među borove ,,a ko je postavio pitaj boga ,jesu li prave ,,,nisam lud da provjeravam ,,ko hoče nek izvoli ,,ja ni ne kosim više travu...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Neznam ni sam gdje bih ovo stvrstao , pa i to je krađa

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=jv6aIAQPskQ[/YT]
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Banda lopovska. To sve treba javno sramotit da izgube sve musterije, drugacije ne zasluzuju.

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

AcaAleksic

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
233
Ladno sam morao nekoliko puta da gledam da ukapiram sta radi... Svaka joj čast za srce što ima...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sada se vidi da nam je zakon za ku..c,sinoć u dnevniku reportaža kako ekipa opasno krenula u krađu krumpira u Belici,samo mi nije jasno kako se nitko ne nađe od domaćeg stanovništva u noćnoj akciji sa kojom litrom goriva da im se malo potpali pod pete.Još najgore od svega što se netko bude razbolio zbog tretiranog krumpira
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,279
Joj, stavio bi mu ja , hmmm i i dobro bi iskopo.
Čovjek radi rinta, ulaže, gleda u nebo, moli se bogu i dodje baraba da pobere gotovinu, ama tu treba raditi po kratkom.....
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Sad za svako cupanje iz njive naplatit po 10-15 €,em sto ce mu se oranje dobro isplatit,em usput uzorana njiva
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Imali su srece da nema neki veci traktor, dođeš izoreš za 15ak minuta i odeš a ovi nek se slikaju :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh