• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krava se neda musti

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
854
Razlika je izmuzište ili kad si u štali sagnut pod junicom.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
velika je razlika, u izmuzištu onaj ko muze može samo dobiti po ruci. A kad je sagnut pod kravom lako može ostati i bez zuba.
 
M

MOCO

Guest
hoće one i pregazit kad krenu lijevo-desno, ali uvijek nekako na onu stranu na kojoj sam ja.
Ja moju zvjer nisam uspio smirit i otišla je u vječna lovišta. Pokušavao sam 3 mjeseca i bila je sve bezobraznija, baš je namjerno udarala, zanimljivo je da su joj somatske bile ispod 30.000 i davala je 25l/dan, ali svega par puta sam je uspio pomuzit do kraja a da nije zbacila jedinicu i tad je bilo po 15l u kanti. Ona je jednostavno takve genetike jer svi s mamine strane su blesavi. To mi je prva prvotelka otkad se bavim mljekarstvom, a da je nisam uspio pomuzit ni nakon 3 mjeseca bez problema.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Ova kod mene neće na stranu nego jednostavno zakorači i krene naprijed. Ponaša se kao da nije muža u toku, uopšte ne obraća pažnju šta se dešava. Sad se malo smirila nakon što sam jednom stavio "ritulju".
Ima jako puno mlijeka, pa je ne mislim prodavati.
 
M

MOCO

Guest
ta je onda dobra, samo se treba naviknut, a mislim da joj neće trebat dugo. Ona moja je baš udarala nogom, već sam imao grč u želuci kad sam morao ići kod nje
 

Najnoviji postovi

Na vrh