• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KREDITI NA OPG

  • Temu pokrenuo trecedoba
  • Datum prvog posta
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
sad se najbolje opet zabetonirat u dugove...

Pa recite sta hcete al ideja nijelosa,pogotovo za nas manje sto imamo svoje junice I zensku telad...uglavnom mi cemo pokusati..:icon_thumright:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Imamo 4 junice za proljeće za teliti,možda jednu i prodam ovih dana ali kredit ne uzimam,ako što prođe po zlu ne budem još i za to bio dužan,kredit me i ovako dotukao,jebeni chf i lopovska vlada:mur::mur:
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
U nedjelju ujutro na HR 1 u poljoprivredni emisiji jedan od komentara za te "povoljne" junice je bio "da mi ih mljekare zabadava daju ne bi ih uzeo" vezano za gašenje farmi i sl.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Bilo na tv neki dan da su arapi zainteresirani za našu govedinu pa eto prilike za mljekare da pređu na drugi posao.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
U nedjelju ujutro na HR 1 u poljoprivredni emisiji jedan od komentara za te "povoljne" junice je bio "da mi ih mljekare zabadava daju ne bi ih uzeo" vezano za gašenje farmi i sl.

Svatko zna svoje..nemogu ni svi biti ratari a ni tovljaci junadi.pogotovo kad telaca nema ni za lijek...ja sam kazem ak imam uvjete da dobijem taj kredit sa 4% kamata 2 god.poceka za svoje stelne junice koje oni procjenjuju na 14 tis.kuna onda to uzimam,sa tom lovom taman zavrsim stalu do kraja..a mozd od tog svega nebu nis.:icon_toilet:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
2 god. počeka i nije baš najbolja solucija. U tih 2 god. ćeš plaćati kamatu dok glavnica miruje. Tako da na kraju taj kredit izađe dosta skuplje.

Najbolje je izbjeći kreditno zaduživanje ako je to ikako moguće.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,860
ionako je kamata prve 2 godine najveca a glavnica najmanja...tako da to je tako odvratan trik sa tim pocekom da ja neznam kako zakonom takve gluposti ne ukinu...
ja sam isto naivčina bio kada sam gledao kredite,reko super,2 god nemoram kune dat a mogu si sve poslozit kak se spada,kad ono labud..
svaki kredit u nasoj zemlji je navlakusa i namjenjen je onima kojima zapravo kredit i netreba...
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Svatko zna svoje..nemogu ni svi biti ratari a ni tovljaci junadi.pogotovo kad telaca nema ni za lijek...ja sam kazem ak imam uvjete da dobijem taj kredit sa 4% kamata 2 god.poceka za svoje stelne junice koje oni procjenjuju na 14 tis.kuna onda to uzimam,sa tom lovom taman zavrsim stalu do kraja..a mozd od tog svega nebu nis.:icon_toilet:

za svoje možeš dobiti 5000 po jednoj junici

poček je u stvari pljačka jer kad sam ja digao junice na godinu dana počeka svaki mjesec u tih godinu dana su mi uzimali kamate,malo manje od rate kredita,a još gora solucija je da ti tu kamatu dodaju na glavnicu

ja imam svojih junica koje sam razmišljao da prodam pa me zato malo zagolicala ova ponuda ali mislim da od toga nebude ništa
 
Posljednje uređivanje:

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Ako dosadasnja cijena mlijeka ne pokriva troskove proizvodnje,a svi dobro znamo da ne,pa koja je logika prosirivat proizvodnju,zaduzivat se i stvarat dodatnu dubiozu.Po meni jedini nacin na koji drzava moze pomoc mljekarima je povecanje cijene mljeka,bez obzora na koji to nacin bilo,a sve ostalo su puste price,prodavanje magle i bacanje prasine u oci...
Takodjer bi dodao,moje krave su odvedene zbog navodne leukoze,proslo je mjesec i pol dana a od para nista,a najvjerovatnije do 2-3mj. nece ni bit...a kkad bude ocukujem oko 5t/kn.Znaci svoje tri dobre krave moram dat za tu njihovu uvoznu junice...
E pa j*bem te matematiko i logiko!!!
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
ja se slazem sa kolegom,,radulom,,u pravu je,,jos bi dodao,,svi ovi sto odustali,od proizvodnje,,da vlada,raspodijeli nama ostalima,,njiove poticaje,,a ne da stave u svoj djep,,bili bi na konju,,ovako,,se sve bazira na zaduzivanju,,
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
za svoje možeš dobiti 5000 po jednoj junici

poček je u stvari pljačka jer kad sam ja digao junice na godinu dana počeka svaki mjesec u tih godinu dana su mi uzimali kamate,malo manje od rate kredita,a još gora solucija je da ti tu kamatu dodaju na glavnicu

ja imam svojih junica koje sam razmišljao da prodam pa me zato malo zagolicala ova ponuda ali mislim da od toga nebude ništa

Kolega hvala na informaciji,nismo nikad uzimali na kredit sa pocekom pa to nisam znao..:icon_e_confused:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Moje osobno mišljenje vezano uz ove sve kredite za TZV. spas Hrvatskog mliječnog sektora,GOLA govna gospodo foteljaši,sa ovim našim inputima i ostalim troškovima,junice da su besplatne onda bi se moglo o nečem razgovarati, mljekare su se izjasnile da one pomoći ne mogu seljacima a znamo da se banke ne žele odreći ogromne zarade,druge solucije nema,tko bude preživio sa mljekarstvom vidjet će se,uglavnom svi bi htjeli razvoj poljoprivrede ali gledano u širem vidokrugu ,toga nema bez kvalitetnog i jeftinog kapitala za bilo koju granu poljoprivrede,pogledajte samo vani kamate na poljoprivredne kredite ,to dok ne zaživi kod nas ,sve je mrtvo slovo na papiru:drink::drink:
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,860
A mi se svi nabrijali na niske kamate i povoljne kredite ulaskom u EU,a dobili smo drek...tonemo jos dublje!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Eee, ne vjeruj obećanjima političara. Do sad nisu niti jedno dano obećanje izvršili. Pa tiak ni da bu bolje u EU. Nebu bolje...nažalost.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,860
sanjali smo o super kul Europi,evo nam je sada!
nista povoljno se nije dogodilo u poljoprivredi,razvoju poljoprivrede ili bilo kakvom rastu gospodarstva..
ne kuzim kako mogu novim kreditima dici gospodarstvo na noge a ionako su poljoprivrednici prezaduzeni i krpaju kraj s krajem!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Zamisli ove bedake u Ukrajini. Čemu se oni nadaju? Rusija je mila majka naspram EU.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Mene su večina u mom selu bljedo gledali kada sam 1.7. stavio crnu zastavu ispred kuće,prolupao sam 100% su rekli ,evo im sad unije,svaki drugi dan preljeće avion i snima situaciju,pa ne možeš više ni veliku nuždu obaviti na svojem polju kukuruza,:icon_butt::icon_butt::icon_butt:,da ima neka politička stranka koja bi imala u svom programu IZLAZAK iz tog eu sranja,odmah bi dobili moj glas,naši stari su bili pametniji nego ovi danas hoštapleri i beskičmenjaci,barem se nisu dali guziti,osim izuzetaka:icon_madu::icon_madu:
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Hvala im sto su nas pomogli na nacin da se za godinu dana proizvodnja mlijeka smanji preko 20%.....
E pa hvala vam na pomoci,al molio bi nemojte nas vise pomagat,dovoljno ste!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh