• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

kristijan123

  • Temu pokrenuo kristijan123
  • Datum prvog posta
K

kristijan123

Guest
Bok :D Ja sam Kristijan, imam 19 godina, dolazim iz zagreba, studiram šumarstvo.
Dugo već pratim ovaj forum i nema potrebe pisat kak je super i to sve jel se to zna :lol:
Prijavio sam se na forum na nagovor člana Dino :) Imam baku i Ivanovom selu i tamo imamo nešto sitno strojeva, nekada smo držali i par krava ali sada ništa, samo par svinja za svoje potrebe, imali smo oko 7ha polja i livada ali pošto nam više ne treba toliko, to je podijeljeno, obrađujemo samo jednu tablu od možda hektar, kukuruz i zob, krumpir te povrće za vlastite potrebe:
tamo imam od strojeva:
IMT 539 s kabinom
prikolicu dvoosovinska 3t s dodatnim stranicama, ne znam koji proizvođač
plug 2x10
male drljače. tri dijela, mislim da je nekih 2.5m
prikolica za gnoj
rasipač umjetnog gnojiva koji je skoro ko nov neznam dal je korišten više od 2 puta i to prije 8 godina :D
evo to je toliko o meni da znate ko sma kada nešto komentiram :mrgreen:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
dobrodošao imenjače a i godine su iste hehe??? ajd sretno ti na forumu i neznam dal znaš al ovaj forum ti živi od slika pa kad stigneš stavi ih da vidimo pile
 
K

kristijan123

Guest
hvala he he :D . bit će slika, ali ne znam kad ću ić tamo, mislim negdje za proljeće pa sve poslikam i objavim :mrgreen:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
kristijan123 Pozdrav i dobro došao na poljoprivredni forum!
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ooo rođo,pa i ti se prijavio,heh!
Dobrodošao!!!
:D :D :D
 
Na vrh