• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krivo gorivo u motorku i trimer

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,593
zbog kojekakvih mješavina, čak ne bih rekao da ljudi nisu stavili dobar postotak ulja već je stvar da su koristili ona najjeftinija ulja, problem je što sa takvim uljem i takvom mješavinom njihovi strojevi rade, meni je zaribala Jonsered 820 i nakon koju godinu Jonsered 2165, od kad radim sa novim uređajima a sigurno znam da nitko u mom okruženju neće kupit sintetičko ulje mješavinu radim sam, ako netko i inzistira da uzemem njegovo gorivo onda kaem nek donese čisti benzin a ja sipam svooje ulje, strojeve ne posuđujem, radije odradim ili ako i posudim nekome uvjet je da radi isključivo u mom prisustvu
 

Najnoviji postovi

Na vrh