• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Krumpir za saditi

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Prodajem krumpir za saditi,crveni i bijeli - par sotri sa raznim dospjećem berbe - od najranijeg do kasnog.Krumpir je u gajbicama,naklijani kako mora biti za sadnju.Cijena za gajbicu je 20 kn,ili oko tri kune za kilu.Detaljnije informacije na pp ili na mob - 095/8440100

Mogučnost dostave u okolici Koprivnice,Zagreba,Karlovca, Samobora i još nekih pravaca.

25022013c.jpg


25022013a.jpg


25022013b.jpg
 

eddo

Član
Tu od
24 Lip 2012
Poruka
79
Poštovanje ... Koju bi mi sortu bijelog krumpira preporučili, da bude krupniji, vrijeme dozrijevanja mi nije toliko bitno?!? I koju crvenog?? Zainteresiran sam, uzeo bih nešto za vlastite potrebe.. i da, krumpir je "pacan" ili?? Hvala
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Za krupno - Vineta bijeli i Belarosa crveni ,iako su i druge sorte krupne.- kako misliš - pacan? Krumpir za saditi se ne posipava,a ako želiš zaštitu protiv zlatica prije sadnje,to si moraš sam napraviti.Evo,ti si mi relativno blizu,možeš doći do mene.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
Joj,ja bi uzeo 5 gajbica crvenoga samo kako da se nađemo,malo si mi daleko?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Piše da je dostava moguća i u Karlovcu, pa eto i ja bi nekaj zel.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Krumpir je sjemenski?

Po novim pravilima nesmijemo reći sjemenski - nego - za saditi.To je druga godina - dakle,bez deklaracije,kupljen sa deklaracijom,sađen prošle godine,i sada ću jedan dio ja posaditi opet,a višak što ne trebam prodajem.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
Piše da je dostava moguća i u Karlovcu, pa eto i ja bi nekaj zel.
Evo,imaš 2 kupca za Karlovac,ja još plaćam i pićence..
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Za one koji su iz okolice Karlovca,kada dođe sezona sadnje muž bude išao na sajam u Karlovac,pa se može dogovoriti i tamo negdje ispručiti.Nije još nikakva sila,a i ja nevolim to prije vremena niti dati,jer ljudi to stave nekamo u mrak pa se ne naklije lijepo - kod mene bude to ostalo dok klice ne porastu kolko treba da budu lijepe,čvrste i ne prevelike.

Ako dođem i ja - ja pijem sok od borovnice i kapučino.
 

eddo

Član
Tu od
24 Lip 2012
Poruka
79
Za krupno - Vineta bijeli i Belarosa crveni ,iako su i druge sorte krupne.- kako misliš - pacan? Krumpir za saditi se ne posipava,a ako želiš zaštitu protiv zlatica prije sadnje,to si moraš sam napraviti.Evo,ti si mi relativno blizu,možeš doći do mene.

Uzeo bih onda sigurno 5 sanduka od tih dviju sorti, dakle možete me zabilježiti sigurno, ako treba, mogu i kaparu donijeti ... Mislio sam ovo za zlatice ... al nema frke, bum si ja to resil :) Hvala
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma netrba ništa prije,zašto raditi trošak puta - kada dođe vrijeme,ili se može doći kući,ili u Čakovec na sajam - kada počne prodaja,budemio tamo i sa krumpirom i sa flancima pvrća,kao i prošle godine.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Moze meni 5gajbica bijelog i 5 gajbica crvenog kad bude se islo do Karlovca!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nisam.Kad god te vidim na forumu - a ja te se sjetim. :icon_pai: Al da si za krumpir reko - nesjećam se.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Ljudi, dajte se pridržavajte barem okvirno pravila malog oglasnika. Nije dozvoljena rasprava u malom oglasniku jer na taj način stalno dižete oglas na vrh.
Imate privatne poruke ili telefone.
Glupo mi je da brišem postove, dajte se malo trgnite. :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kao što sam u prvom postu navela, molim kontakt na pp ili na mob - 095/8440100
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
bump -


ilitiga aktualiziranje i dizanje oglasa.


Evo se počelo sa prodajom,ovo što je naručeno ću se javiti svakome na pp da dogovorimo vrijeme isporuke,a ako netko tko se još nije javio a treba želi informacije,na upit preko PP ih može dobiti.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
e dio mog je jučer predvečer uletio u zemljicu...:icon_e_wink:
el ima tog krumpira još, imam interesenata...
 
Na vrh