• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpir

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Evo ja kupio 10 kila u Kauflandu jučer neki po 1.30 kuna kilogram, nego koje se kulture isplate u plastenik staviti najviše, pretpostavljam salata, paprika i koliko košta jedan takav plastenik ako se odlučim za taj biznis?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
20150418_130745_zpsbzrslppc.jpg
[/URL][/IMG]
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Je li to onaj posađen u veljači u plastenik? Dobro je zrasel, a i vugorki (krastavci) su ti dobri za salatu. :smile:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Je, to je onaj, i sada budem morala prvi red izvaditi prije plana jer je cima nalegla na krastavce.
A krastavci su mi jadni. Jako šareno izgledaju, ubila ih hladna zemlja, ali guraju nekako. Imam i druge, a sutra sadim još jedne kornišone.

@emtac, a nemam. Kaj da velim .- ja sve adrese i sve brojeve moba pogubim - imam provjereni sistem za gubljenje - pp sa adresama i brojevima ostavljam, ne brišem - a mi se neda spremati ih - i to je uvijek na dnu mape. A onda se jednom, kad mi se skupi dvijestotinjak pp, zaboravim, i jednostavno sve pobrišem. I čim pobrišem sjetim se da sam imala nešto što je trebalo ostati. I tako već tri godine - a ja sam od onih koji ne vole mijenjati navike pa .........ništ od mene, ah......
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Medjimurko moja,bil ja mogel v petek navratiti po krumpir,ponestalo mesa u skrinji a moral bi malo i figuru zgladiti,u maju nastupam na plesnom podiju(svatovi).:icon_kidra:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Može pod uvjetom da sročiš dva stiha o krumpiru.:icon_rofl:

Naravno da možeš, samo bi meni pasalo popodne, jer je vrijeme za prodati flance pa budem morala na plac. Ili da dođeš prijepodne tamo, u Čakovec na tržnicu.
Ti mene zvrcni ko i zadnji put, pa se dogovorimo.

I mene ti to čeka, u maju i ja nastupam na plesnom podiju - toplo se nadam da budem imala ponekog plesača - tam negdje petnaestog ili šesnaestog budem u Pilki proslavila četerdesetogodišnjicu male mature.
Eto, jel se sad vidi kolko sam ja napredna bila, ja sam osmi razred završila sa manje od četrnaest godina.
2801753556.gif
 
Posljednje uređivanje:

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
Ja ove godine dosta kasnim prijašnji godina u ovo vrijeme sam ogrttao a eto u četvrtak posadio nešto za svoje potrebe oko 70 kg

Jel dobar pravac

Pozdrav!
 

edmondo

Novi član
Tu od
10 Tra 2015
Poruka
18
a kojih 70 kg?
ja vidim 7 redaka duzine ohoho
jedino da si stavljo krompir na svaki metar,onda 70 kg
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,697
ovaj red krumpira je 40 metara dug...ako pretpostavimo da plastenik nije duži od 30...:(giggle):
i onda zakaj nebi čovjek potrošil 70 kila na 7 redi?:(:
10 kila na 40 metri je i prilično krumpira...kod mene je za tu dužinu dosta i 6-7 kila...
 

edmondo

Novi član
Tu od
10 Tra 2015
Poruka
18
ok,idemo dalje.
rijeseno
na kraju ce se i ljuske pod sjeme racunati,a tad ce za redak od 100 metara trebati 2 kg
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A kaj, sve treba probati.
Da neke stvari u životu nisam probala, sad ne bih bila baka. :(giggle)::(giggle)::(giggle):


Kojote.....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
Bio bi on i prije vani ali su bila dosta prohladna jutra zadnjih 10-tak dana.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504


Moj desire, posađen 26. ožujka, je prije tri dana okopan. Desna tri reda su kupljeno sjeme.

Viktoriu sam sadil kasnije i tek prvi pikaju iz zemlje, ali nemam slika.
 

Najnoviji postovi

Na vrh