• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpir

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Moreš ti znati i hteti ako nemaš s čim i po čem.
Ti imaš s čim, a ja po čem.... najbolje da plastenike k meni presadiš, vidiš da je to ko u sedmom nebu :(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ostavil si me bez teksta. Skorom pa prstom u pekmez..:icon_wink:

Presadim sa oproštajnim pozdravnima. A onda budeš ti u sedmom nebu, a ja budem uživala.:(hi):
 

Razinekop

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2013
Poruka
343
Neka cvjeta i treba da cvjeta,
Neka raste i treba da raste!

01.svibnja ćemo probati mladi krumpir pa šta bude!
 

Prilozi

  • IMG_20160416_183426.jpg
    IMG_20160416_183426.jpg
    83.9 KB · Pregleda: 154

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,558
Muhač, kad si sadil?. Na krumpir mislim, da ne bi bilo zabune. :(hi):

Ja sam 1.4., alo još nema nikakvih znakov klijanja. Valjda bu idući tjedan.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,721
johabica nam opet prodala trkaći krumpir, moj sav izvirio i sad se budemo gledali oće li ga mraz ili neće...:icon_cool:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Muhač, kad si sadil?. Na krumpir mislim, da ne bi bilo zabune. :(hi):

Ja sam 1.4., alo još nema nikakvih znakov klijanja. Valjda bu idući tjedan.


Sadil je najmanje dan iza zadjeg dana gudovečkog sajma, jar sam mu ja na zadnji dan sajma to lijepo dopeljala kući i kod njega pojela pureči batak prefino pečeni, pohana pureča prsa i prasence pečeno i tako stručno narezano i posloženo ko da ga je kirurg rezao.

johabica nam opet prodala trkaći krumpir, moj sav izvirio i sad se budemo gledali oće li ga mraz ili neće...:icon_cool:

Kaje kojotiču, jel vidiš šta znači biti u milosti, a?:(nerd):
Sve klice jednako velike, hehe......a sam stručna, a?

Sad mi je drago kaj onomad nisi kod mene tel gljive pojesti, tko bi me sada pohvalio da te više nije. :icon_e_wink:

Joj kako ja volim ovaj forum i forumaše - u zadnja tri tjedna sam pojela tri kutije forumskih griotica - ovak:

@zagorje
@darijus
@puknuti
Imam dojm da sam nekog zaboravila, ali me trenutno alzajhmer pere.

I onda mi vele da lažem kada tvrdim da sam slatkica......a sve sam ih pojela.:(giggle)::(giggle)::(giggle):

Pitam se tko bu slijedeći darovatelj......:(nerd):
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,558
Jučer nisam primijetil nijednog, a danas je već druga slika. :icon_super:
 

Prilozi

  • WP_20160417_15_31_50_Pro[1].jpg
    WP_20160417_15_31_50_Pro[1].jpg
    79.6 KB · Pregleda: 112
  • WP_20160417_15_33_01_Pro[1].jpg
    WP_20160417_15_33_01_Pro[1].jpg
    81.5 KB · Pregleda: 108
  • WP_20160417_15_34_28_Pro[1].jpg
    WP_20160417_15_34_28_Pro[1].jpg
    81.1 KB · Pregleda: 109

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,659
Danas raskrio Agril, vidi se razlika, tri reda bili prekriveni.
 

Prilozi

  • WP_20160417_001.jpg
    WP_20160417_001.jpg
    82.6 KB · Pregleda: 131

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
:x:
Muhač, kad si sadil?. Na krumpir mislim, da ne bi bilo zabune. :(hi):

Ja sam 1.4., alo još nema nikakvih znakov klijanja. Valjda bu idući tjedan.
Tam negde oko 5-6. 4. I mene je iznenadil kak je brzo izašel, evo danas se več redovi vide.

Nije to do naše tete JO, tu je striček JO svoju grbinu podmetnul i svojom rukom ga biral. Zato je on tak napredan :icon_wink:
Naravno da nesmem napisati kak sam do tog zaključka došel :x:

@ Johabice, nebum ni ja srameći kad si po flance dojdem.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,685
:x:
Tam negde oko 5-6. 4. I mene je iznenadil kak je brzo izašel, evo danas se več redovi vide.

Nije to do naše tete JO, tu je striček JO svoju grbinu podmetnul i svojom rukom ga biral. Zato je on tak napredan :icon_wink:
Naravno da nesmem napisati kak sam do tog zaključka došel :x:

@ Johabice, nebum ni ja srameći kad si po flance dojdem.

A bormeš ni ja---Zato ste svi tak lepi okrugli i ugodno popunjeni jer jedete samo krumpire,da ste na mesnoj dijeti bili bi vitki ko prut:icon_fU::icon_razz:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
:x:
Tam negde oko 5-6. 4. I mene je iznenadil kak je brzo izašel, evo danas se več redovi vide.

Nije to do naše tete JO, tu je striček JO svoju grbinu podmetnul i svojom rukom ga biral. Zato je on tak napredan :icon_wink:
Naravno da nesmem napisati kak sam do tog zaključka došel :x:

@ Johabice, nebum ni ja srameći kad si po flance dojdem.


Znaš kaj te čeka - od pol Nininog parizera, dok ona ne bude gledala, ti naprvim sendvič, vodu imam svoju, ne gradsku.......kruh za sendvič si doneseš, ili ja kupim žemlje ako budu na akciji,kako očeš.:icon_razz:

A bormeš ni ja---Zato ste svi tak lepi okrugli i ugodno popunjeni jer jedete samo krumpire,da ste na mesnoj dijeti bili bi vitki ko prut:icon_fU::icon_razz:


E, sada budem i ja na mesnoj dijeti - možeš mi donjeti jednog pajceka ako očeš.:icon_razz:
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Svima krumpir vec vani a ja svoga tek sad za vikend posadio pa cu vidjeti za desetak dana jel bude izasao.

Poslano sa mog ZTE Blade L3 koristeći Tapatalk
 

ROKOO

Novi član
Tu od
19 Tra 2016
Poruka
1
Pozdrav svima. Naime, posadija san nedavno 25 kg kumpira i tek sta su mi nikli iz zemlje vidin po cilome vrtlu podosta kumpirove zlatice.

Zanima me da li odma triban ic u kemijski tretman ili malo pricekat da izrastu ?

Sokira san se jer nikad ovako rano nije bilo ovoliko zlatice.

Nadan se da neko ima dobar savjet. Baca san pri sadnji kasa 15-15 i gnjoja i bila bi prava steta da zlatica smanji prinos ove godine mi.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kod nas je puno zlatica ako se na istom komadu sadi dvije godine zaredom,a bude i gubav i loš.
Svoj krumpir ne tretiram ničim,zlatice beremo a kao gnoivo isključivo stajski dobro ufrezan na dubinu 20-25cm.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,558
I ja pobirem zlatice, ali nikad ne uspijem sve. Moram primijeniti jedno špricanje actarom.
Stajnjak, nažalost svinjski, zaorem.
 

MF 4445

Član
Tu od
19 Tra 2013
Poruka
84
Ovako, mene bi zanimalo s čime riješiti slak u krumpiru, svake godine imamo problema s njim gdje god da posadimo krumpir.
 

Najnoviji postovi

Na vrh