• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpir

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Manji će se izvuć jer meni izlazi pa ga opali.
Ali što mogu.
Za veći neznam bio stimulator bi mu trebao pomoć izgubit nemožeš
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
svaka cast za ovaj krompir , dobro ste ga odradili. Moj je poceo cvjetati, sa cime ga sad djubriti? koliko mu je potrebno vode?
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Koji je konkretno razmak u redovima da može kasnije proći imt 533? Mislio sam da je ove godine dovoljan razmak ali opet gume gaze po listovima pa me zanima koji je razmak dopušten u uzgoju krumpira.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Da, plus minus ima slika na strani prije, a tako mi je radi obrade ja ga vadim sa vadilicom, a ti bis moro sadit da ti dva reda idu između traktora ako ti to dozvoljava način obrade jer ako ideš na jedan red ispod traktora imat ćeš ogroman razmak, to ne smeta ali će ti ga malo ić na površinu
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Hvala. Vidim na internetu piše do 90cm pa rekao da pitam stručnjake. Prema krumpironji može koji centimetar i više. Sljedeće godine moram još proširiti redove pa ćemo vidjeti kako to izgleda. Ili ovako pa udri motikom.
 

Gerd1987

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
106
Jutros je dobio zadnju vodu iako je bilo dobro vlage u zemlji ali za 7 dana planiram vađenje pa sam još jednom poprskao.

@jossip ja sadim s 539 na 67cm i to je po meni najbolji razmak da se što manje štete napravi.
 

Prilozi

  • 20220522_110010.jpg
    20220522_110010.jpg
    52.4 KB · Pregleda: 22

Najnoviji postovi

Na vrh