• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
slazem se s bagerom,,,, ja mrzim kad me netko zovne za takve parcele nemas se gdje posteno okrenuti ja vise volim kad je njiva 200m nego tako
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ma nije ovdje bio problem samo ga zavrneš i uđeš u drugu brazdu fkt se nisam mučio orat bas ono laganina ali da si ti vidio koje grude ma u životu nisam vidio tako velike
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Ma nije ovdje bio problem samo ga zavrneš i uđeš u drugu brazdu fkt se nisam mučio orat bas ono laganina ali da si ti vidio koje grude ma u životu nisam vidio tako velike
hahah ma nema tu gruda koliko se vidi na slikama,,, dođi k meni viditi ledinu koju sam privalije nije rađena 30 godina pa da vidis 8)
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Čuj za mene su i ovo "grudine" da se svake godine oralo toga ne bilo ali se nije oralo samo frezalo i gore je bilo rahlo a dole beton...jebena freza
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Čuj za mene su i ovo "grudine" da se svake godine oralo toga ne bilo ali se nije oralo samo frezalo i gore je bilo rahlo a dole beton...jebena freza
tako ti rade kod mene ovi sto nemaju strojeve samo frezaju od toga nema ploda ako se ne mješa zemlja :supz:
 
S

staffmen

Guest
povratit ce se tebi tomo ak ovak nastavis.
Sam se toci, odrzava a jos i za tebe nekaj ostane.:supz:
 
S

staffmen

Guest
e to nec bit... I da prodam sve nemam dosta za TV. Meni je dovoljno ovo kaj imam. Rađe bi specijala nego tv. Zemlje nemam, a djed i baka imaju zemlje a imaju i imt 533 tak da tam s njim radim. Tj jos nisam radio al uskoro bi mogo jer deda sve teze obavlja to.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Danas sam bio po drva u Vrbnik 9-10 km od Krasa...tamo je poznato vrbničko polje..vrbnička žlahtina..ko zan zna..ugl stigo sam samo jednu turu jos imam sutra jednu ili dve neznam ni sam...









Toliko za danas sutra sljedi nastavak
 
B

BAGERISTA

Guest
Bogami lipo si ti nakrca tih drvi gori na tu skalameriju od prikolice.......:mrgreen::mrgreen:
ima dosta težine,,,kako se tomo ponaša..,si zadovoljan,,,neznam,,daj malo da vidimo utiske iz prve ruke...8)8)

I ti si ga lipo delaš,,sve za pohvalu,,delo,,i nema zajbancije..:supz::supz:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
To je prikolica od ovoga od kojeg sam kupio drva ima 3 kubika :D ..vozio sam 3 brza 3 spora negdje i 2 brza prilično zadovoljan..tj jako zadovoljan :D
 
B

BAGERISTA

Guest
E to je lipo čut,,,,,,,,,:supz::supz:da stane na prikolicu,,stane,jer ima mista za krcat,,,,a vijerujem da je i stabilna,,........;)
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Fino ti to radiš sa Tomom, dobar si jer voliš radit. To mi se dopada jer ovi mladi dosta su puta ljeni, samo vole zajebanciju a ti još tako mlad pa več grizeš punom parom. Dobro da su ti kupili TV pa da imaš veselje radit.

Ovako ja malo poguglam na google map pa pogledam onda gde ti to voziš pa da vidim malo. Kad več napišeš krajeve 8).
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Vjerovatno vam je poznat ovaj znak....do sada su ga nosili svi moji traktori uvijek isti...


Tomo420 evo vidi gume...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
jel ima ful opremu od audija samo mi gume nejdu uz ovaj znak trebaš staviti niskoprofilne gume sa ripnama
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo,,,,,,,,,sad ga ima i ovaj,,.
To je kao neka sreča..:partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh