• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ako cemo biti realni netreba se ulaziti u noć,,znas i sam kako su na otoku sitni sve poslovi ,,,, kod mene di se radi profii radilo se jedino po noći na slaganju povrća,,, znaci ako nema kod mene potrebe za noć mislim da nea onda ni kod tebe :)
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ljudi ja se dižem u 8 u 9 sam vani i radim ali meni treba 1,1:30 za npr.. nakrcat prikolicu...dok to odepljam...pa moram malo i počinut nisam od železa...pa odem na ručak sat vremena odmorim i opet radit...meni ne smeta sta vozim po noći imam svjetla..ali neču počet krcat po škurome sigurno ako je nakrcano nije problem odpeljat ali ako treba krcan onda drugi dan...ja jako često zalomim po škurome radit
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Ljudi ja se dižem u 8 u 9 sam vani i radim ali meni treba 1,1:30 za npr.. nakrcat prikolicu...dok to odepljam...pa moram malo i počinut nisam od železa...pa odem na ručak sat vremena odmorim i opet radit...meni ne smeta sta vozim po noći imam svjetla..ali neču počet krcat po škurome sigurno ako je nakrcano nije problem odpeljat ali ako treba krcan onda drugi dan...ja jako često zalomim po škurome radit
hahahha to sve sto si napravio jedan zemljak napravi do 8 u jutro :rolfer: :partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
A jbg ja imam vremena,i ne želim se forsirat dok me volja radim a kada mi je dosta prestanem nije mi za silu da to radim
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljudi ja se dižem u 8 u 9 sam vani i radim ali meni treba 1,1:30 za npr.. nakrcat prikolicu...dok to odepljam...pa moram malo i počinut nisam od železa...pa odem na ručak sat vremena odmorim i opet radit...meni ne smeta sta vozim po noći imam svjetla..ali neču počet krcat po škurome sigurno ako je nakrcano nije problem odpeljat ali ako treba krcan onda drugi dan...ja jako često zalomim po škurome radit

Naj se ljutit,,,ja se zajbavam............:partyman::partyman::partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
A jbg ja imam vremena,i ne želim se forsirat dok me volja radim a kada mi je dosta prestanem nije mi za silu da to radim

pa naravno,moraš se pazit da ne u.ebeš opet ruke.....:lol:
ma nije posao zec da će uteć....ili možda je..:scratch
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
pa naravno,moraš se pazit da ne u.ebeš opet ruke.....:lol:
ma nije posao zec da će uteć....ili možda je..:scratch

Većina posla koji ja radim je...jer ili ću ja ili će neko drugi
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ali taj netko drugi neče napravit kvalitetno kako cu ja jer ce radit preko kurca tako da bolje da ja napravim s malo vise muke nego on loše

Evo sta sam ja radio polovicu dana dve ture ako nakrcane...prijatelj je nosio iz dolca a ja slago...samo nije mi bas uspjelo
 
B

BAGERISTA

Guest
Ako niš drugo nema neke težine na prikolici,,,,,,,,a složeno :lol::lol:po šlusu.......ma kega briga,,,bitno da je dovučeno..
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Danas se kod mene malo oralo...dva velika polja mislim da zajedno ima oko 1800 kvadrata..odokativno :D Otprilike 3 malo vise 3 sata mi je trebalo za to preorat
druga brza ili spora zavisi kako je islo...sve u svemu ok

Polja nisu duže vrijeme orana samo je frezano tako da su bile prilično velike grude...

Prvo polje




Drugo polje










Eto toliko za danas
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Lipo kolega lipo si ga počeja ti i orat,,i delat,,,,,:supz:meni nešto kažeš,,,,a cilo vrime ništo delaš i ti.......;);)
Lipo izorano,,,,a brazda dubina,,,nije mi jasna,,jer je teško ocijenit ovako,,,sa slike..,,,sljedeči put stavi nešto vodoravno,,pa je lakše ocijenit,,,nači metar i dalje za dole......ali nije ni bitno toliko,,,bitno da se dobro izoralo......
A vidim toma dela ko veliki..8)8)
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Budina je 37 pa na više dosta duboko je iso...a sada je bio malo na godisnjem pa sada opet radi kako uleti bitno da se okrene lova
 
B

BAGERISTA

Guest
Budina je 37 pa na više dosta duboko je iso...a sada je bio malo na godisnjem pa sada opet radi kako uleti bitno da se okrene lova

Potpisujem,,,,,i neka.;);)
Pa nakraju da si zaradiš i koju kunu lipo dojde,,u ova us....na vrimena.:madmana:
 

Najnoviji postovi

Na vrh