• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
trebo si saći po prikolicu i staviti je na rame onako kako s tomom izvlacis više je žuljaš hahahahahahhahaahahah :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
a bi ja ali je strmo i kamenje je..jer sve je to nasip...a i nije mi se dalo zaprljat majcu i vjerovatno bi mi nažuljala rame..dosta mi je žuljavih ruku
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
a bi ja ali je strmo i kamenje je..jer sve je to nasip...a i nije mi se dalo zaprljat majcu i vjerovatno bi mi nažuljala rame..dosta mi je žuljavih ruku
hhehe malo sale ne skodi,,, vidis moj prijatelju kakva je poljoprivreda davno sam ja reko treba polja sva zabetonirati :rolfer::partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ma ajde beton je skup...dovoljno je da se nasipaju....kako se meni čini moje polje je već bilo jednom nasipano barem po količini kamenja koje se nutra nalazi...
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Ma ajde beton je skup...dovoljno je da se nasipaju....kako se meni čini moje polje je već bilo jednom nasipano barem po količini kamenja koje se nutra nalazi...
ja jesam u dalmaciji al u njivi nigdi kamena ehehehe ovaj dio dalmacije kod mene je jako plodan i dobra vrhunska zemlja,,i ja bi volio da je kamen hahahahah salim se
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
a zakaj nisi koristio rukavice da ne dobiješ žuljeve....:scratch
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Nisam ih dobio dok sam radio...penjo sam se na špagu i na vrhu me ulovio grč i klizio sam na lijevoj ruci dole ii malo se zapalio..desna nije jako
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma nisi treba hodit po špagi,,,,,,,,,,,,:(,,,i još grč,,,,pa i tebe ulovi kad netreba........:?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
A isplatilo se da samo pitanje je u kojoj mjeri jer ja nemogu jos nista radit s rukama a sljedeci tjedan cu posudit veliku prikolicu od susjda pa da ono odepljam da se ne ***** puno..bit će slika
 
B

BAGERISTA

Guest
Samo ti ozdravi,,,,nemoj se zajbavat,da ti rane puknu,,,:roll:
Ima sam prilike,,,kad mi je konj potega konop,,,,pa me je ljepo spalio....cijelu ljevu ruku..
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Evo kao što rekoh radovi su počeli....
Susjedova gajba

Moj dedo ponosno pozira kraj tomeka





Ali s obizom da u mome nesretnome životu uvijek postoji neko jebeno ALI..priključak za hidrauliku mi ne paše moj ženski ne odgovara za susjedov muški tako da sam moro zvat susjeda da mi on sa svojim odpelja i sada radovi stoje dok ne nabavim isti ko sta ima i on.



pozdrav
 
B

BAGERISTA

Guest
E i tebe kad krene krompironja,,,,onda te krene..:roll::roll:
Ali ajde barem susjed ima volje pa ti je doša riješit,,dat jednu ruku..:blackeye

Idi kod prvog šta radi hidraulične cijevi,,,ili prva trgovina traktorskim dijelovima,,,i nači češ sigurno....
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
E uglavnom za sada cu se pasat i ovako:sused me pito ko ću zet njegovoga i traktor i prikolicu...malo me bilo strah jer njegovoga nisam nikada vozio jer je jako u lošem stanju sutra ujutro cu snimit kako pali...ako upali...samo molim Boga da ne stane nesto...jednu sam odpeljo jos su mi ostale 2 za sutra

Inače to sam ga JA parkiro :D nemorate pljeskat




Sutra ce bit jos
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači krumpironja,,,,vidin ja da tebi ide ta vožnja u rikverc,,,:mrgreen::supz:

A i tomu si posudija,,,,,neka si,,,ali nađi si te priključke,,jer ovako nikad neznaššš,da se ča desi,,,tebi na teret,,.:madmana:

Šta je ovaj toma u gorem stanju od tvog......:shock::shock::shock::!:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Hvala Petre :D

Ma moj traktor je Bog Bogova za ovoga ali ovaj je radio 500 pua vise..njegov vlasnik moj susjed se bavi proizvidnjom drva i godisnje napravi i do 500 metar (naših Bodulskih podjeli sa 3 pa ces dobit u kubicima) a istina i nije bas održavan ali nema veze dobar je vozi...
ipak to je tomo sta mu može bit :D
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
A kakve su to Buduljske mjere??? Nikad čuo do sad. A boga mi, dosta je toga i ako se podjeli na 3. Pogotovo kod vas pošto su stabla tanja, dosta je tu rada u pitanju. Barem mi se čini da su drva- stabla tanja?
I kako onda susjed to cjepi, ručno ili sa Tomom?
Pošto susjed toliko treba Tomu, trebal je on bolje održavat strojeve jer se sve samo nakupi i onda jednog dana... Srečom ima tebe i tvog Tomu i mislim da bi ti bez pitanja odmah uskoknuo u pomoč ;).

A što se parkiranja tiče, znam kako to ide. Toma se može ugurat skoro u svaku rupu. Što se toga tiče on je car za parkiranje. Čak se dosta dobro može gurat u rikverc i dvoosovinku koja je inače sa drugim makinama dosta težko a sa Tomom se to odradi super ako bar malo imaš smisla za šoferaciju. A jednoosovinka to ide, ma da ne govorim vidiš i sam kud može.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh