• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
A da vjerovatno će se nać neko hahah ali barem nemoram brinut da cu zapet
pošto je velika suša pazi ta ti tocak od prikolice ne upadne u pukotinu u zemlji hahahahahah :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
pošto je velika suša pazi ta ti tocak od prikolice ne upadne u pukotinu u zemlji hahahahahah :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:

Prejaka................:rolfer::rolfer::rolfer::partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
kao nema dosta kamena pa da ga malo pripeljaš.....:scratch...:lol:
jel to imaš štrik za oko vrata ili njime hvataš,ko sa lasom,susjeda kad propiči pored tebe sa specijalom.....:scratch
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Hahhaha kada malo bolje pogledas skoro da se ni nevidi razlika... -.-
Aeeee...zato i je toliko debelo da izdrži jer on tako brzoooo prođe da bi tanke špage popucale.... :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači spremija se tepih da tomo ne štuca na ulasku u njivu,.....:rolfer::rolfer:,neka neka,,i tebe če manje bolit guzica..:partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ma lako meni za moju guzicu..nego svaki put kada bi izlazio iz zemlje bi zaruso s maskom u jalovinu bila je velika rupa i prednji dio bi se jako spustio i moro sam je zatrpat islo je tu kubik materijala..
 
B

BAGERISTA

Guest
Neka,,,sad si i to riješija,,,,a da nisi uza tomu,,i dalje bi bilo tako po starom..:drinkers::p
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Vjerovatno! S onime nisam mogo ić dole jer nije mogo ni prazan izać jebiga nije imo 4x4
Ma neka sam ga ja kupio uopće mi nije žao!
 
B

BAGERISTA

Guest
I netreba da ti bude,,,,jer si zaslužija i da se ti voziš dok delaš,,,a ne samo on..
A u tvojim rukama če trajat još dosta lit,,:p,,,,,,,,,,,,jesi kupija koji priključak,,...:?::?:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Nista jos krpan zi ovin ča iman...glavni priključak je sused...čekan da mi zraste stablo s jurekima,onda će bit svega
 
B

BAGERISTA

Guest
Ako najdeš dopbru sadnicu,,imaj me uvidu,,.....:rolfer::rolfer:,ali mi se para da čemo se načekat..dok nam se prsti budu osušili,,,,a ni tad..:rolfer:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Znas da ja mislim i na te,osobno cu je donest ako je najden...samo ako buden čeko nju da priden u Istru...ajme majko nećemo se vidit :D pomalo pomalo svega će bti
 
B

BAGERISTA

Guest
:rolfer::rolfer:dobar si.....:weedman:
Ren spat,,,ne vidin više tučen po tastaturi,,,ko s hiltericon,,,žena me blido gleda več,,,,,,,,,:rolfer::lol::lol::lol:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
hehehej!Krumpironja jel to ja dobro vidim,nekak mi izgleda da se gljiva otrgla :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh