• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ja ti se ne razumim u plugove jako,znam ga zakačit i radit brazde s njim e sada kakve ce bit e to je već previše za mene
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
naučit češ se za godinu dana kad budeš malo više orao sa njim
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Susjed ima pravi plug bas je dobar...imas par slika..neznam zas ali čini mi se da je Batuje...sory ak grešim
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
da vidio sam to je batuje i ja imam takav samo što moj ima dužu dasku
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
ja sam ih dobio besplatno jeli ti tebaju mtd

pa,od viška glava ne boli.....:D
da napravim dvobrazni za ss-a.....:scratch:supris::lol:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Eh,moro sam nesto smislit kako zakačit ono moje malo prdekalo na tomicu jer susjed nesto betonira nesto ruši pa treba vozim višak materijala ća, a i bez dasaka sam osto tak da...nije za stalno ali za sada je dobro..





I jos nes....neznam zasto ali ovih dana mrak jako brzo padne... :D
http://www.youtube.com/watch?v=3eYY6EQAW5w
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
a to je ti posebna talijanska neka marka neznam ni ja mislim da je 12 tona,kod mene je jako dugo,jedva ju je povuko
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
a to je ti posebna talijanska neka marka neznam ni ja mislim da je 12 tona,kod mene je jako dugo,jedva ju je povuko
vidi se na njoj da je gadana duple gume pojačana šasija mislim da to more povuci bar 7-8 paleta te daske :rolfer:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
samo ti zaje....hahah ona se navozila i jos če ona me prati od samoga početka....a to je davnoooo :D
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
nista,ma nema vise sta orat sve je preorano,jos sutra imam nesto za vozit...uglavnom ovih dana samo vozim
 
B

BAGERISTA

Guest
nista,ma nema vise sta orat sve je preorano,jos sutra imam nesto za vozit...uglavnom ovih dana samo vozim

Nači krenulo te,,,,,,,,,,,,ide mali..:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
ne zašto,,,šta nije tomica u điru........:scratch:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Prejako,.,,,,:rolfer::rolfer:ali snađi se druže,,,delo triba načinit,,,,ali svaka čast..još moreš imat i jednog da sijedi ko poglavica na sicu..:partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh