• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Evo samo da pokažem put po kojemu ja moram vozit drva,misli po kojem ću vozit drva...
samo jedan dio naravno najgori



I jedna ukrasna
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
najbolje mladiču da ugradiš na tomu jednu malu ralicu i po pari ,još ti budu susjedi platili za uređenje puteva samo nemoj puno tražiti kao ovi naši građevinci ,znaš onu po malo ali redovito,pozdrav i samo polako da se tomica ne trga po toj kaldrmi
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo krompironja lipo,,,,,vidin ja ti s tomom delaš ko veliki...:supz::supz:neka,,,samo si pazi gume po tim putevima,,da ih ne rasiječeš..
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
čestitam krumpironja na tomici
nisam dugo bio na forumu pa evo vidim da si uzeo tomi pa ti čestitam i nek te dugo služi
što imaš od priključaka za njega?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ma nisu problem gume nego jako tesko ide uzbrdo ukopava se i to prazan mislim da sam se zajebo sta sam iso čistit taj put jer kako stvari sada stoje neče bit nista od njega...
hvala vimi,a sta se tiče priključaka imam frezu i susjeda... :D
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
Ma nisu problem gume nego jako tesko ide uzbrdo ukopava se i to prazan mislim da sam se zajebo sta sam iso čistit taj put jer kako stvari sada stoje neče bit nista od njega...
hvala vimi,a sta se tiče priključaka imam frezu i susjeda... :D

ajde neka kažu da nekad više vridi dobar susjed nego rodbina
jeli to tv 522
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
pa je,pazi ciljano sam reko susjed jer on ima tomu i priključke za njega,ja sam dodem priključim ko da je moje tak da puno vrijedi dobar susjed

jep...522
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja sam imao tv 418 i jednog skoro cjelog u djelovima tv 522 od priključaka sam imao plug jednobrazni frezu i plug dvobrazni sam napravio od dva konjska pluga i drljaču konjsku sam koristio te prikolicu od 1,5 t
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
A jbg ja za sada svoje imam samo frezu,ali samo da kapne i meni malo ce doč i plug i prikolica
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
dvobrazni napraviš od dva stara konjska pluga super radi sa njima
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
A nije ti moja zemlja za dvobraznjak,ima mjesta gdje nejde niti s jednim...ja sam sretan kada ore s jednim kako treba
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
dvobrazni napraviš od dva stara konjska pluga super radi sa njima

da,samo je lutrija pronaći konjske pluge,a ako ih i nađeš traže puno para za njih.....:twisted::scratch
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
da,samo je lutrija pronaći konjske pluge,a ako ih i nađeš traže puno para za njih.....:twisted::scratch

ja sam ih dobio besplatno jeli ti tebaju mtd
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
A i to sta kažeš,ma ima kod mene ti plugova,istina nisu konjski ali sve je to u jako lošem stanju,neisplativa restauracija
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja mislim od dva jednobrazna za tv. raditi dvibrazni za fergusona mislim da će raditi uredu
 

Najnoviji postovi

Na vrh