• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ma nema sna za traktore,ni moj ne spava...a kako možeš ti svoga pustit da spava pa ti imas vise posla od mene
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Ma nema sna za traktore,ni moj ne spava...a kako možeš ti svoga pustit da spava pa ti imas vise posla od mene
prisilni odomr jos imam dovesti nesto drva,,, baciti đubar zaorati i tako ima jos sitnica nekih al nece biti dugo na odomru kod mene on samo ne radi u prvom mjesecu :p
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
a ja ga svako malo koristim,bitno da se ne nakupi prašine na volanu :D
heheh ma ja uvjek nesto sljakam oko njega jer ako neces podmazivati mjenjati ulje čistiti i sve to neces nista ni napraviti s njim,,,, al bogami mu svka cast cjelu je godinu izdrzo bez vecih kvarova neke sitnice nista bitno,, kolko preore i izvuce tereta ja mu se :prayer:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
heheh ma ja uvjek nesto sljakam oko njega jer ako neces podmazivati mjenjati ulje čistiti i sve to neces nista ni napraviti s njim,,,, al bogami mu svka cast cjelu je godinu izdrzo bez vecih kvarova neke sitnice nista bitno,, kolko preore i izvuce tereta ja mu se :prayer:

ja moga još nisam isprobo ima dana.....
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
gledo sam slike oranja malo i mogu ti reci da fino radis jos malo postelaj plug i to je to u laganijoj zemlji mozes drugom brzom
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
a ma dobro ja sam ovo oro u drugoj sporoj,ma muka mi je gledat ga kako se guši pa bolje da idem u malo nižoj da on radi meni lijepo,a mislim da sada nema oranja mislim da je to sve.
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
a ma dobro ja sam ovo oro u drugoj sporoj,ma muka mi je gledat ga kako se guši pa bolje da idem u malo nižoj da on radi meni lijepo,a mislim da sada nema oranja mislim da je to sve.
ja bi u takvoj zemlji isto druga spora a kod mene ima par njiva di je lagana zemlja ja ubacim u drugu brzu i noge na haubu i ljepo odmram dok dođe do kraja :eek: :eek:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
a nažalost kod mene nema tako dugačkih,taman pustim kumplung več ga moram stisnut
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
a nažalost kod mene nema tako dugačkih,taman pustim kumplung več ga moram stisnut
hehehehe jbg meni je naj mrze kad moram vrt izorati i to okrećanje idem 30 metara pa se okreći to mene ubi :rolleyess:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ja se ne okrećem,ja se vraćam na rikverc jer su najčešče kratka i uska polja tak da se nemožeš ni okrenut,mislim možeš ali nema isplativosti,puno lakše je vratit se po brazdi,moje polje ti je dugo 45 metara i u najširem djelu je široko 12 m
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ja se ne okrećem,ja se vraćam na rikverc jer su najčešče kratka i uska polja tak da se nemožeš ni okrenut,mislim možeš ali nema isplativosti,puno lakše je vratit se po brazdi,moje polje ti je dugo 45 metara i u najširem djelu je široko 12 m
za otok je to dosta a moje njive su ti po prilici oko 160m duzine i sirine oko 30 i tako par komada al u planu je jos uzimati :rolleyess::rolleyess:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Pa onda je u planu i veći tomica...ili ne?
ma to ce biti par tisuća m2 jos nemam u planu uzimati nista tomica mi je odlican probacu otici u susjedno selo po dvobrazni plug da vidim oce li ici jer je u mene laka zemlja nije nesto pre tesko za sad nista jer ako bi i uzimo,,, tomica ostaje sigurno on mi je zakon za plastenike
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
haha,a blago tebi kod mene je to osobni a ne obiteljski dobro nije posao jer se time ne bavim ali sve sta treba moram sam,jedino oko makine stari zna nes pomoč ali drugo...ne
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
haha,a blago tebi kod mene je to osobni a ne obiteljski dobro nije posao jer se time ne bavim ali sve sta treba moram sam,jedino oko makine stari zna nes pomoč ali drugo...ne
e jbg kad neradis nesto puno onda stignes,,, stari bas i nemoze pa ja moram malo jače stisnuti,,,,,,, Kad vi na otoku sadite krumpir??
 

Najnoviji postovi

Na vrh