• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ne to ti skoro i nije zemlje prije kamenčiči s zemljom nego zemlja s kamenčičima,jer to se niti ne freza samo ore ima kamenja ko,,zato ti je tako rahla,ali vidis na videu da se lovi za plug
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
aha,to sam si baš mislil,jebate pa to je već izfrezano,super,jedan posel manje

zato se i ne freza,jednostavno jako jako loša zemlja može bit jedino za pšenicu ili kukuruz nesto sta nije obavezno frezat...
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav! ...

pa vidis da je i danas oro

., lipo TI mladiću oreš., svaka TI dala :heart:!!! ...

., kako su TI naši forumski prijatelji rekli., a ja ću samo još dodat., trebal bi malo plug poštelat., par nijansi, kud će bit lipše?, lakše i bolje češ orat.- :D ...

., aj Bog!, čitamo i pišemo se ...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Grofe hvala ti,a vidi bageru nema kod mene spavanja svako malo negdje radim,sutra sa prijateljevim specialom vozimo smeće ako budemo išli cu snimi kak vozim na frezu..heheh :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Samo ti delaj,,,,,nikomu ne škodi,,pa neče ni tebi,,,,.
A posebno mi je drago da se sad voziš dok oreš................:supz::supz:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Bageru,nemas pojma kak je tek meni drago zbog toga.....nego evo bio sam do polja koje sam neki dan oro pa sam ga sliko po danu...i danas smo sa frendom vozili smeće ja nisam bio sam svojim pa sam dobio đir na njegovome,naravno vozio sam ga na frezu :D
To je isti onaj kojeg sam skoro iskipo bio kada smo skretali s tomicom u dvor...hahah i danas je viko uspori uspori..




i video

http://www.youtube.com/watch?v=XcGsKsHZXXk
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
nemoj da te brine brzina,,,, rece neki od tvojih frendova kako je specijal brzi od tvog tomeka sta je i istina al kazi ti njima da uđu u brazdu pa da se utrkivate :axe::axe:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ma ne brine mene brzina,ja idem sada brže nego prije ja sam već reko njemu neka ga nakrca pa neka prođe kroz moje selo u frezi pa da vidimo ko ce prije i ko će bit živ nakon te vože labinac ili tomek
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Ma ne brine mene brzina,ja idem sada brže nego prije ja sam već reko njemu neka ga nakrca pa neka prođe kroz moje selo u frezi pa da vidimo ko ce prije i ko će bit živ nakon te vože labinac ili tomek
pod teretom se nemoze uspoređivati s tomekom nikako jer ja znam imam ja tomicu,,, ja sam u tomeku znao terati po 2 tone krastvaca ide ko zvjer samo 3 spora :p
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ja nisam moga jos nakrco ali znam koliko susjed drva natovari isto ako može 3 brza ako ne 3 spora i samo gas
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Ja nisam moga jos nakrco ali znam koliko susjed drva natovari isto ako može 3 brza ako ne 3 spora i samo gas
ja sam znao strasno krastavca nabacati stavim palete za stranice i samo bacaj gore povezem gurntnom i teraj :D prosjek je bio tonu i pol al je islo i jače,,,, bilo je nekih 15 do 20 tura jadni tomica se napatio imace zasluzen zimski san :lol::lol::lol::lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh