• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
realno bi bilo kada bi ss imal 10 ks jači motor,bilo bi žalosno da tomica ne potegne više......teško je uspoređivati 2 stroja,od kojih je jedan skoro pa duplo jači.....;)
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
realno bi bilo kada bi ss imal 10 ks jači motor,bilo bi žalosno da tomica ne potegne više......teško je uspoređivati 2 stroja,od kojih je jedan skoro pa duplo jači.....;)

da to bi bilo realno ali sada on mene prca da on ima brži traktor ali natovarit cu ja njega pa ce vidit ciji je brži..
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
smeta mu kaj više nije najbrži baja u selu.....:lol:

hahah pa nisam ja nikada bio najbrži,sada sam samo brzi nego prije ali jos nisam najbrži...napravit cu ja nes tako da ce moj tomo letit....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
zato si dobio tomicu da ne letiš po cesti.......:lol:
znaju tvoji zašto su prodali ss-a.....;)
 
S

staffmen

Guest
ja bi mu stavio kotace od IMT-a pa bi onda bio sigurno najbrzi.
hahah samo di bi stali takvi kotaci.

ili prikolicu sa kardanom, imas 4brzine na kardanu i opet ces bit najbrzi, a prikolica te gura:axe::axe::axe::axe:.....u prvu provaliju:vragek:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Evo danas sam se zaletio vidit sta je s poljem koje sam lovcima frezo na proljeće..pa da vam pokažem par slika kako izgleda polje nakon sta su ga duboko preorale svinje...



 
B

BAGERISTA

Guest
Ništa,,,,ulovit prasca,,,i neka on ore,,,jeftinije,,,i čista ekologija,,,,kad više ne bude ora,,,pod peku............:lol::lol:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ništa,,,,ulovit prasca,,,i neka on ore,,,jeftinije,,,i čista ekologija,,,,kad više ne bude ora,,,pod peku............:lol::lol:

tako će i bit samo ga treba ulovit,ovdje je to jako veliki problem jer su se ta g..... jako razmnožila u ovoj godini ih je palo oko 1000 na cijelom otoku,bas sam pred malo to pročito u novinama jer se i trihinela opet pojavila
 
B

BAGERISTA

Guest
Štetočine 100%-tne,,,ali i ukusne,,,,samo da ih ima,,,je,jer i kum ide u korenicu,,,i malo kad dođe praznih ruku...............
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Evo danas sam se zaletio vidit sta je s poljem koje sam lovcima frezo na proljeće..pa da vam pokažem par slika kako izgleda polje nakon sta su ga duboko preorale svinje...

e moj krumpironja,one su bolje isfrezale od tebe,čak su i jamale odmah za sadnju.....:lol:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Da,jos malo pa me lovci neće ni zvat...i to su rupe da stane i malo gnoja nutra nisu to plitke
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
e moj krumpironja,one su bolje isfrezale od tebe,čak su i jamale odmah za sadnju.....:lol:

Tamo gdje ide rupa samo treba zapiknuti klip kukuruze i evo rupe :lol:
Na kraju posla zahvališ na suradnji i lagano po okidaču :finga:
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
592
Ima i kod mene divljih svinja, poruše sve zidove i ograde, a jednu njivu na kojoj je bila divlja grahorica su doslovno preorale, i to nekih pola hektara.
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
pozdrav Krumpironja!
ljepo ide to oranje,sve bolje i bolje.jel se ova zemlja uvjek tako sipa?predpostavljam,jedino kad je mokra onda se ljepi na plug ko ljepilo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh