• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Imam ja malu njivu onak za mene i za gust,ali radim i drugima ne samo sebi onako sitni poslovi,nista veliko,za sada odmara i neka...
ja sam ti prvi predlozio tomicu pa tako ti predlazem kod vas na otoku je klima odlicna za povrće mozes raditi na otvorenome dosta toga i bolje isplativije nego drugima raditi :rolfer:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
da,mozda je....ali ja se time ne mislim bavit ja imam traktor čisto iz potrebe,onako da ne radim na ruke da se ne mučim i ono malo sta drugima napravim,ne mislim se širit
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Evo počeli su radovi...danas sam zaoravo gnoj u zemlju...bio kod dva susjeda orat...ali se jebeni mobitel zagasio,tak da nema slika,ima jedino od moga polja,a zao mi je jer se kod ostalih tako lijepo oralo..ma milina ....evo ovo moje..












evo nista neide bez frendova
 
Posljednje uređivanje:

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
zorano kak da si delal jamice za krumpir,stavi plug u 2. rupu na nosaču a ne u 7.,pa ti bu ljepše obračal plug
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav forumski prijatelju!

., najiskrenije čestitke na kupnji traktorića tome!., sretno TI!!!...

., lipo oranje!., ako uzmemo u obzir da si mlad, početnik sa tomom, zemlja vlažna, plug nedovoljno naštelan., ... sve u svemu ODLIČNO! ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
pozdrav ljudi,,, krumpironja daj se malo u ozbilji nemoj da ti traktor bude u paučini i jednin poso s njime to 5 kvadarata vrta ako mozes uzmi dobar komad njive i delaj,,,neboj se nece se mali div umoriti :D
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
zorano kak da si delal jamice za krumpir,stavi plug u 2. rupu na nosaču a ne u 7.,pa ti bu ljepše obračal plug

Plug je dobro naštelan,ne brini..ja sam s istim plugom oro u susjednom polju pa je islo ko blesavo...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
pozdrav ljudi,,, krumpironja daj se malo u ozbilji nemoj da ti traktor bude u paučini i jednin poso s njime to 5 kvadarata vrta ako mozes uzmi dobar komad njive i delaj,,,neboj se nece se mali div umoriti :D


ma danas sam ja izoro preko 1000 kvadrata nisam samo sebi oro,ali jebeni mob se sprznio,nisam mogo ni zvat ni slikat,a kod susjeda je 1000 puta bolje slagalo brazde,do kraja bi se zakopo i ja sam pičio u 2 brzoj i to bez blokade...ali jbg sve bi dao da sam mogo slikat,ovo moj je qurac uvijek se meni k0od mene loše ore..i s labinkom je bilo tako...jbg teška zemlja

Grofe hvala...
 
Posljednje uređivanje:

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ma danas sam ja izoro preko 1500 kvadrata nisma samo sebi oro,ali jebeni mob se sprznio,nisam mogo ni zvat ni slikat,a kod susjeda je 1000 puta bolje slagalo brazde,do kraja bi se zakopo i ja sam pičio u 2 brzoj i to bez blokade...ali jbg sve bi dao da sam mogo slikat,ovo moj je qurac uvijek se meni k0od mene loše ore..i s labinkom je bilo tako...jbg teška zemlja

Grofe hvala...
jebala te blokada ne pali to druga spora i piči ili ako je lakša druga brza,, blokada ce ti napraviti sranje polomi zubcanike vrlo lako cim malo smotas ma sta ti je 1000kvadrata uzmi ti sebi 1000-2 ili 5000 i rokni neko povrće fine pare i svoj gazda al naravno treba raditi :D
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ma meni je to samo radi gušta malo...jebate razbacivo sam dva dana gnoj 4 kubika sam na ruke prebacio i rastegnuo...molim te i ovo sta imam mi je previse meni je najveći gust radit drugima,bez obaveza dođem preorem/pofrezam....i piči doma,to je gušt!
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Ma meni je to samo radi gušta malo...jebate razbacivo sam dva dana gnoj 4 kubika sam na ruke prebacio i rastegnuo...molim te i ovo sta imam mi je previse meni je najveći gust radit drugima,bez obaveza dođem preorem/pofrezam....i piči doma,to je gušt!
prijatelju poštujem tvoje gušte,,, ako ima zemlje za uzeti u najam uzmi,,,,, jer ako radis kako treba i gušt je brojiti pare malo veće nego zarađene frezanjem :prayer:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Evo...prošo sam po selu pa sam sliko ono šta sam oro u subotu....









I ovo je moje polje onako kako izgleda sada kada sam završio





 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
nema sve zajedno hahahahha,reko sma ti da su to sve male parcelice,jedino je ova u sredini malo veća
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ma,mislim da sam gotov,neznam meni to uleti onak u dva dana jedan dan me zovu drugi dan preorem tak to ide kod mene
 

Najnoviji postovi

Na vrh