• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ja sam ga takvoga kupio,reko mi je isalopek da je to za kočnice,samo meni ne treba jer nemam prikolice,kod mene je tu odmah iznad normalnog priključka,nisam ja nista radio na tomi

Dogovorite se sta je povrat hidraulike ili za kočnice...
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
ja sam ga takvoga kupio,reko mi je isalopek da je to za kočnice,samo meni ne treba jer nemam prikolice,kod mene je tu odmah iznad normalnog priključka,nisam ja nista radio na tomi

Dogovorite se sta je povrat hidraulike ili za kočnice...

kod tebe je kako treba i biti tvornički( niko ti nije ni rekao da si nešto prepravljao) ja sam odgovorio 21yes na poruku.

netreba se ništa dogovarat jer to je za kočnice.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
JooooJ....nema me par dana,i vi bi te mene već u bolnicu,sta bi se satra nije mi prvi put da ga vozim...ajme ljudi moji,ćelo nisam jos nista počeo farbat samo sam ga temeljito opro sa ivasolom i ispro minovošem,već je 10 puta bolje,bti će samo kada skupim volje i vremena
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
samo ti nastavi sa radom ,polako i sigurno ,bitno je da ti imaš volju a rezultat ne bude izostao:partyman:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Več se počelo malo sređivat jeli. Kad se stvar opere več je puno ljepše za vidjeti :) . Sad ti savetujem da prvo ukloniš nedostatke ako ih ima pa da bude sve ispravno a posle (kako si več rekao) toga šminkanje- farbanje.
 
N

nikolalon

Guest
Ja mislim da si sada pošteno odmorio leđa na tomi...Šta sve imas od opreme?Jel imas plugove?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Več se počelo malo sređivat jeli. Kad se stvar opere več je puno ljepše za vidjeti :) . Sad ti savetujem da prvo ukloniš nedostatke ako ih ima pa da bude sve ispravno a posle (kako si več rekao) toga šminkanje- farbanje.

ma dobro je za sada nisam našo nikakvih nedostataka,a sada cu samo da nađem malo vremena,mozda već i za zimske praznike
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ja mislim da si sada pošteno odmorio leđa na tomi...Šta sve imas od opreme?Jel imas plugove?

Jesam,već sam bio par puta frezat milina nema zajebancije sa stavljanjem skidanjem freze,dignes je na hidraulik,sjedis dok frezaš,čak je i brži nego specijal,nemam plugove imam samo frezu za njega,pomalo meni lova ne raste u vrtu pa da svako malo poberem...
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Jesam,već sam bio par puta frezat milina nema zajebancije sa stavljanjem skidanjem freze,dignes je na hidraulik,sjedis dok frezaš,čak je i brži nego specijal,nemam plugove imam samo frezu za njega,pomalo meni lova ne raste u vrtu pa da svako malo poberem...
ako imas svoju ili iznajmi njivu i piči da ne stoji tomica :p
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Imam ja malu njivu onak za mene i za gust,ali radim i drugima ne samo sebi onako sitni poslovi,nista veliko,za sada odmara i neka...
 

Najnoviji postovi

Na vrh