• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
a da jos samo da stignu papiri i tablice,pa cu se počet zezat malo u radioni,napravit baju,pa plug za sadit krumpir...onak bit ce slika a i on ce radit,nisam ga kupio da skuplja prašinu u garaži
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
a da jos samo da stignu papiri i tablice,pa cu se počet zezat malo u radioni,napravit baju,pa plug za sadit krumpir...onak bit ce slika a i on ce radit,nisam ga kupio da skuplja prašinu u garaži
nedja mu da odmara :D
 
S

staffmen

Guest
oho:supz:

cestitam na novom stroju.:gitarist:
osobno ja ga nebi farbao po haubi, jedino felge i utege, i mozda getribu rađe ostavi ovako kak je hauba.
ocekujem slike i pokoji video vec kod prvih radova.

Jel daju starci da vozis po cesti?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ma sredit su ga svega sav ce bit ofarban,bit ce samo da počnu radovi,daju mi jos se nista ne žale....još...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
kako ne?pa znam da je 522 ali neznam razliku između 420 i 522,pa reeci mi ti ako znas,pa cu i ja znat
 
S

staffmen

Guest
kaj nije na 522 lda 820 motor koji je za kojih 2ks jaci od lda100 na 420.
Ma nije ni bitno...bitno da te sluzi cim duze i da si ti zadovoljan, a to koja je razlika i kak je obojan je manje vazno.

Nego jel ces preradit onu malu prikolicu za tomu?
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ohoho :D, čestitke na stroju, nek te dobro služi.
E tako kako več rečeno razlika ti je da ti imaš motor od 21 KS, znači malo je jači, utege duplo teže što je super, drugi oblik žmigavaca i možda još koja manje bitna sitnica. Vidim da ti je montiran i izvod za kočnice prikolice koji je bio rađen po naruđbi ili je stavljen kasnije.

Vjerujem da se raduješ što si ga dobijo u dvor :D ipak je to več traktor svejedno ak je mališa. Samo se čuvaj šta i kako radiš sa njim, nemoj tovarat previše (a več si reko da netrebaš) da se ne desi nešto. Polako da dobiješ iskustva pa da vidiš gde su mu granice.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Istina da je slikan traktor od daleka ali svejedno mislim da je to. Samo mi izgleda da ti fali sajla koja bi trebala iči iz pedale kočnice na ventil ispred spojke.
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
kakav izvod za hidraulične kočnice. možda je cjepač radio preko pumpe od traktora pa je to povrat

to ti je jedan mali razvodnik za kočenje prikolice na koji se spoji sajla sa pedale od kočnice,tako kad stisneš kočnicu na traktoru odmah koči prikolica.zato ti ima još jednu brzu spojnicu. to ti je inače kad kupiš orginal prikolicu onda i to bude,ja imam na svom 732 to spojeno samo na drugom mjestu je kod mene ja sam to malo prepravio.

šta si ti rješio sa svojim tomom,jesi ga složio?
 

Najnoviji postovi

Na vrh