• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

S

staffmen

Guest
samo se ti zezaj.
Dok ne naj***s.
Kaj ne prosiris razmak među kotacima barem 25-30cm pa ce bit bolje.
A nije komplicirano za napravit.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
od kud mi lova...bi ja imat tomicu ali nema love,a i netreba mi i ovo je meni dosta,sutra opet orem,jednome iz sela pa mozez pogledat slike nije tesko ulovis brazdu i ide
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Evo ćelo..obećo sam ti slike,imas i oranje i frezanje.....oro sam mjesto gdje je bila pšenica,a drugome sam frezo za pšenicu....očekujem kritike....









evo da nebi staffmen reko da se samo oni voze ko cigani nakrcani....imam i ja toga



i slike frezanja...











I oko trsa sam pofrezo...




to je to za sada..
 
H

Hrvach

Guest
:rolfer::rolfer: Ovaj transport tomosa me podsjeća na onaj film "Ko to tamo peva". Na dobrom si putu da nas stigneš s neobičnim teretima,ali smo još uvijek daleko ispred :D Treba ti veća prikolica pa da ti unutra stane ovca ili koza,pa još k tome tomosa staviš i par kanistera za gorivo,e onda je to to. Mora da u tvojem kraju nema dosta roma (ili cigana po domaći) pa nemaš gdje vidjeti, kod nas prolaze svaki dan pa stalno učimo nove vještine. Jbt ako njemu u TAMića stane stojadin,kada,bačve i ostalo željezo,a u kabinu žena i 5 djece kak nama ne bi stale bačve,stolac,žito,kosa,kultivator i ostali pribor:finga::rolfer::rolfer:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ćelo,hvala....

Hahhaha to ti mislis..ima ih i ovdje samo ovdje su moderni imaju komiće tako da se nevidi sta peljaju...a tomosa sam vozio jer sam osto bez dizela..doma sam išo pjeske a na nazad se vozio...to kada sam se vraćo od oranja.....jbg kada imam mali razervar....pa moram tankat svaka dva mjeseca pa zaboravim hahaha
 
N

nikolalon

Guest
Ćelo,hvala....

Hahhaha to ti mislis..ima ih i ovdje samo ovdje su moderni imaju komiće tako da se nevidi sta peljaju...a tomosa sam vozio jer sam osto bez dizela..doma sam išo pjeske a na nazad se vozio...to kada sam se vraćo od oranja.....jbg kada imam mali razervar....pa moram tankat svaka dva mjeseca pa zaboravim hahaha

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/295248_2325741985685_1313726152_2758262_2530141_n.jpg
Evo ovo ej bilo na samom pocetku,na kraju je bila puna takvih stvari i jos ja gore sjedio sa lopatom u ruci i luftićima za plivanje na glavi :supz::supz::supz:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
krumpironja kad ores ne gubi vrjeme s vracanjem unatrag lip pozdrav

ma to je bio jedan manji komad nepravilnog oblika nebi dobro izgledalo da sam drugačije oro,ali hvala na savjetu
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
je prodajem,živim u nadi da bi se neko mjenjo mtk za tomicu 420,tesko mi je s njim a i s tomicom bi mogo radit sve sta radim s mtk i jos vise
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
da vise manje da jer ipak treba mi,jedini je problem sta nemam love onoliko koliko dobim za labinku toliko cu dat za tomicu....jbg
 
S

staffmen

Guest
slozi kocnice na mtk-u ako nisi do sad da ti ne bi skidali cijenu na tome.
ugl jer ima kakavih kupaca?
tomicu ces nabavit kad prodas mtk ili vec trazis po oglasima.?

ako ti nisu dali da vozis mtk sa kardanskom prikolicom mislis da ce ti traktor dat?
da ti nebi soferska karijera prestala...:supris::supris::supris::rolleyess:
 

Najnoviji postovi

Na vrh