• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

B

BAGERISTA

Guest
Bijat ki te vidi......
Odlična zamisao,,,,i vijerovatno veča,,,nosivost,,,po strani,,ali je problem,,,,žuljanja gume,oko gume,:shock:,,pa sad ako da samo vožnja,,,kod oranja,,,dupli kotači,,,nemaju baš na njemu,,neke funkcije,,,puno teže češ ga okretat........:scratch

Ali ko zamisao,,,,,predobra...........:mrgreen::mrgreen:
 
S

staffmen

Guest
ja imam jos jedan par kotaca za mondiala pa isto to necu radit.
Razlog je taj da ces dobit vise tzv gripa tj vise povrsine koja prijanja za podlogu a teret ce se podijelit.
Kod oranja to smeta jer ce kotaci proklizavat.
A po blatu ce teze proc jer treba puno blata razmaknut da bi kotaci prosli a to znaci veci otpor.
To bi bilo dobro samo kod kosnje na velikim nagibima jer je bolja stabilnost.
A ti kosu nemas pa ti to niti ne treba.

Ak sam u krivu kolege ispravite me.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
To bi bilo dobro samo kod kosnje na velikim nagibima jer je bolja stabilnost.
.

a i opterećenje pod teretom je veće...da ne bi bilo krša i loma....:scratch
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
haha ok skuzio sam,niste za duple kotače...ma netrebaju mi samo sam dao prijedlog da vidim sta mislite o tome i prilično ste jasno odgovorili,vidio sam da puno holdera urusa i ostalih "stranih" motokultivatora sa duplim kotačima pa ono...zas ne probat...izgleda fora..močno...ali ako nije korisno ne isplati se...hvala na komentarima.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
austrijanci koji su u brdima kose samo sa duplim točkovima.iamju čak i neke široke željezne sa kramponima.straha za vidjeti
 
B

BAGERISTA

Guest
austrijanci koji su u brdima kose samo sa duplim točkovima.iamju čak i neke široke željezne sa kramponima.straha za vidjeti

Da malo se gume ispumpaju,,,stavi gore i opet napumpaju,,,,..:supz::supz:neki dan gledo na netu..
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
OOOO eto zadnjig par dana se puno radilo tak da sada imam slika pun k.....nakupilo se nesto me zezo mob nije se htjeo spojit na komp pa sam tek sada uspio,nećete mi zamjerit

evo počet cu s okopavanjem zelja i frezanjem moga "maloga" vrta...











Toliko od frezanja,ovih dana sam preoro polje,lijepo se ore,samo dugo traje...











bit će jos,ima još
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Taman kada sam se htjeo pohvalit da znam nakrcat prikolicu,dozno sam na teži način da neznam.........









Nakon toga je pala kiša pa sam iskoristio priliku da idem malo u blato....









to je to za sada...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,321
Taman kada sam se htjeo pohvalit da znam nakrcat prikolicu,dozno sam na teži način da neznam.........
A meni se čini da su te ljudi več upozorili na tu prikolicu :scratch
Nadam se da si ti dobro prošel u ovom prevrtanju
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh