• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Za frezat,ja imam 10-tke,mislim da su preniske,nisam ni probo ovo je mali vrt mozda budem kada budem njivu oro..
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
probaj,puno lakše ide sa njima...ja sam ostao ugodno iznenađen...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Probat ću kada budem orao gnoj u njivu,tamo ima puno za orat
 
Posljednje uređivanje:
S

staffmen

Guest
to mozes vjerojatno samo ti jer nems mogucnost bocnog nagiba na rudi prikolice. Ja kad bi izvdio jedn kotac mtk bi se nagnuo na poluosovinu, a kod tebe ostane u zraku jer se nemoze nagnut.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
EH...Prijatelj je vadio krumpir posudio sam mu plug,on je vadio sa svojom makinom a ja sam vozio sa svojim traktorom....par slika







nakon toga je pofrezo,,,,





i jos neke piz.....



ova je super


to je sve
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Vimi-ma ne radimo to je sada on je poslje mene sadio krumpir pa je red da ga i poslje mene izvadi ja sam bio samo pomoč ovdje,krumšir sam mu vozio doma i plug posudio,par redova izoro i pola polja pofrezo i to je to nisu to moji radovi ja samo pomažem...i ovako je stalno kiša more je hhhhlaadnooo pa da ne sjedim doma...=)


mtd-ripu je sijo sada pa je pofrezo i posijo,ostatak polja će preorat brzo ali on ima i vinkovića pa će s njim...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Izvuko sam veliku prikolicu počet cu sutra farbat....evo slika mi smo drva peljali barem po metra vise od ovih stranica,u jednoj sam temi reko koliko peljamo pa ono da nebi ispalo da izmšljam



Konačno sam napravio gume za željezna kola



mtd evo oro sam s željeznim kolima evo šta se nedi kada orem zakopaju se do bloka i onda stane...jbg moje su 10-tke



i evo pofrezo sma ono sta sam neki dan oro sutra sadim ......fuj.... zelenicu





Toliko za sada
 
S

staffmen

Guest
mogo si onda neku probnu voznju sa prikolicom. :weedman::
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Bi ja ali doboši su zablokirali,tak da sma je jedva izvadio mi imamo kočnice na ulje nemamo na sajlu....
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Moja makina leži u hladu lipo odmara..preteplo je za delat...pomalo farbam veliku prikolicu i tak....Živjeli neradnici..=)

 
B

BAGERISTA

Guest
Malo pomalo,,,labinac dobija još jednu prikolicu za vuč.....:mrgreen:
Kod tebe zelena boja dominira,,,na svemu skoro...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ma moram je rastavit,mislim prikolicu moram rastavit da mogu pofarbat kak treba...a za zelenu boju nemam komentara....nemam nista za reč u moju obranu jer su u pravu...
 
B

BAGERISTA

Guest
Bilo ka boja je dobra samo da je pofarbano,,,i da je uredno,a ne da propada..........nači rezime,,,,,,sve je bolje od rije:supz::supz::supz:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
A moram čekat tatu da mi pomogne rastavit je a kozna kada ce to bit,inačee neče bit pofarbano kako treba
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
ubaci malo narančaste da razbije monotoniju.....:supz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh