• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
imo sma jedan puknuti,pa sam ga pred par dana zamjenio mislim da si me ti pito ako paše,uglavnom neko je sory nemogu se sjtit ko,meni paše nož i rupe mako sam polovicu puknutog i stavio novi nista nisam moro prerađivat.
 
J

jopo

Guest
imo sma jedan puknuti,pa sam ga pred par dana zamjenio mislim da si me ti pito ako paše,uglavnom neko je sory nemogu se sjtit ko,meni paše nož i rupe mako sam polovicu puknutog i stavio novi nista nisam moro prerađivat.

ti još imaš i sriće sa samo jednom slomljenim nožem na ovakvom terenu

pa ovde čoviče privrneš kamen nađeš stinu:mrgreen::mrgreen:
samo pazi kad svo kamenje povadiš šta će ostat u ovoj ogradi:scratch
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ti još imaš i sriće sa samo jednom slomljenim nožem na ovakvom terenu

pa ovde čoviče privrneš kamen nađeš stinu:mrgreen::mrgreen:
samo pazi kad svo kamenje povadiš šta će ostat u ovoj ogradi:scratch

kako to misliš,sta ce ostat?
 
S

staffmen

Guest
pa nece nis ostat ako kamenje povadis, kad je sve samo kamenje.
Tak je mislio ne?
 
J

jopo

Guest
mi smo ogradili cca. 1600 m2 vrtla kojeg samo put dijeli od rijeke pa bagerom nasuli sami riječni naplavak i mulj.
e to je zemlja za povrtlarstvo
nema kamenja a lako se obrađiva.
frezom je dovedeš u brašno
krumpi u ovakvu ogradu se isplati dovest par kamiona dobre zemlje pa si miran
možeš i ovakve crvenice samo da je u njoj manje kamenja.
naravno sve uz uvjet da kamion može doć blizu
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
može do ulaza nemože uč skroz u polje,ali i ovako ce tamo doč masline uz kraj tako da će se nasipavat,nešto ćemo smislit...kako ide tvoj posao,trgovca?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Eto danas smo konačno popravili bolcen,konačno mogu vozik kako treba...





i jedna slika puške s kojom lovim.....Mares MiniSten

 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Super odrađeno,,,,samo naprid,,,,vidim znak na haubi,,,mu stoji nema ča............:partyman::partyman::lol:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
hahah,naravno to se ne miče...danas sam oro,ali nisam stigo stavit slike....drugi put
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
evo slike,ovaj put nije bilo suho,konačno sam završio






jel ovo ok?očekujem kritiku...



Najveća fora je s ovakvim gumama ić na cestu


Jučer sam išo čistit gume od tog blata,i vidio sam da mi je guma koja ide van brazde prazna,i našo sam krivca izgleda da sma u vrtu pobro čaval,tako da sutra moram kod vulkanizera...=/
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
evo slike,ovaj put nije bilo suho,

jel ovo ok?očekujem kritiku...

/
bit će bolje kad izfrezaš....:mrgreen:...trebao si možda pričekati barem jedan dan da ti malo posuši pa bi ti išlo bolje..
kod tebe je il suho ko barut ili blato.....:scratch
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
To ti je kod nas,ili je mjesec dana sunce ili tjedan dana pljušti ovo je orano pravi dan kada je kiša pala,i sada pada,4 dan več, tek sada je blato...ali ok je ja sam zadovoljan.
 
B

BAGERISTA

Guest
S obzirom da su kod nas zemlje teške za obradu,,,,tako nešto je i tvoja,,,ako je na vrijeme ne delaš,,,ili sam dan zakasniš,,,ima da ti se i krvi napije na slamku.....:madmana::madmana:,,onda je ovo kod tebe super ispalo...:prayer:
 
G

GROF

Guest
., sve fale tebi mladiću!

To ti je kod nas,ili je mjesec dana sunce ili tjedan dana pljušti ovo je orano pravi dan kada je kiša pala,i sada pada,4 dan več, tek sada je blato...ali ok je ja sam zadovoljan.

., svaka TI čast mladiću :prayer: kada tako mlad oćeš delat!., svakako., ako si TI zadovoljan?!, :weedman: to je najbitnije., i mi svi odreda zadovoljni.- :p
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
Samo me zanima,dali je napravljeno onako kako bite i vi dečki napravili.

hm,nisu svagdje isti uvjeti za rad,možda je moglo i bolje,ali možda je tako najbolje s obzirom da je zemlja bila vlažna.....ko zna,možda i nama ne bi ispalo bolje....:scratch
 
G

GROF

Guest
., mišljenje, daje se ...

Samo me zanima,dali je napravljeno onako kako bite i vi dečki napravili.

., ej mladiću!, napravil si oračinu za čistu peticu!., veruj mi na moju pisanu reč!, niko ovdeka sa foruma ovu tvoju zemljicu nebi bolje izoral!!!...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
GROFE,hvala nadam se da je istina...mtd problem je kos naše zemlje sta je teška,gusta i onda je to traktoru teško.....BAGI,zna on ima istu zemlju...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
GROFE,hvala nadam se da je istina...mtd problem je kos naše zemlje sta je teška,gusta i onda je to traktoru teško.....BAGI,zna on ima istu zemlju...

a čemu si kupio željezne kotače,za izložbu...:scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh