• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
ma znam ja teoriju,sve znam ali starci nedaju,nedaju mi ni motor vozit,a imam automatika i ATX-a nista daju samo traktor a i to sam izmolio

fućkam ti ja na teoriju,ništa bez prakse.....:finga:
 
N

nikolalon

Guest
fućkam ti ja na teoriju,ništa bez prakse.....:finga:

Baš to teorija ti je samo zamaranje glupostima moras se prvo upraksat na prednji pogon i onda sve ide lako...Još meni nije jasno kako si se uspio prevrnuti ali ajde,,,
 
S

staffmen

Guest
daj malo bolje pogledaj slike od prikolice pa onda ponovno nes napisi.
 
N

nikolalon

Guest
Ma vidim da je uska ali jebote koliko neoprezan treba bit da prevrnes frezu i prikolicu to jedino naletit na bankinu pa da je prebaci...
 
S

staffmen

Guest
e pa i sam si reko đabe ti teorija.
Probaj pa ces vidjet kak je lako pogotovo ako je prikolica nametana na visoko
 
N

nikolalon

Guest
Znaci malo bi trebalo sporije ici i ne naglo motati ako je teziste visoko i nebude problema,vozio sam ja neku malu prikolicu u hercegovini sa Agriom(IMT 506) pa se nisam prevrno a bilo je unutra drva jendo metar visoko naslagano...
 
S

staffmen

Guest
da samo na toj prikolici razmak među kotacima sigurno nije 80cm.
506 imam ja. Kad nabijes gas prilikom skretanja da vidis kak izbacuje iz sjedala.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
da samo na toj prikolici razmak među kotacima sigurno nije 80cm.
506 imam ja. Kad nabijes gas prilikom skretanja da vidis kak izbacuje iz sjedala.

i sam sam letio nekoliko puta dok sam vozio drva iz šume.....
 
N

nikolalon

Guest
Ma znam jos na ovoj nije bilo sjedalo nego ona klupa neka jebote polomi bubrege dok je vozis a cim malo brze u zavoj uletis moras uprijet nogama negdje da te ne izbaci sa klupe...Na ovoj je raspon kotaca maksimalno 1m
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ja kada sam se prevrnuo nisam prevrnuo traktor, samo prikolicu,i ja sam se samo jednom prevrnuo sa punom prikolicom i to sam išo pomalo selio sam drva iz drmuna i dan prije sam mako kamen jer nisam mogo preko njega pralica i izašo je aki nisma jamu zatrpo drugi dan mi je kolo palo nutra i jednostavno samo se prevrnula,ostalo sam sa praznom kada ideš po klancu zakučiš u gromaču i padne ti kamen pod kolo ti to nevidis i samo padnes,ili ides po livadi voziš tipa na starnici i prevrneš se ko od šale,imaš pun k*r*c načina za se prevrnut,ali nikda nisam SS-a prevrnuo
 
J

jopo

Guest
kod nas se jedan stalno okreta na krov ,sa fićom doduše.
čovik završi u lužini na krovu izađe iz auta i ode kući i onda skuplja ekipu da ga pomognu vadit.
kad je društvu dosadilo nađe se njih par izguraju fiću iz dvorišta da gazda ne čuje odvedu u limara da zavari pomoćna kola od bicikle i vrate istim načinom nazad.
tek tad mu je to malo dalo mislit:scratch ;)
šta misliš prijatelju o toj ideji????:mrgreen::mrgreen:
malo šale
valjda se ne ljutiš:gitarist:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ma ne ljutim se ja na tebe,šalu treba primit kao šalu,dobra ideja ali nekima ni to ne pomaže,naravno ne mislim na sebe hahahah,
Evo Jopo obečo san slike,Kolega 21yes plug ide super,sve super sve pet već san ga probo















zas mi ostaje ovoliki razmak između brazdi
malo sam krumpira izvadio,evo slika



trebali bi napravit natjecanje za najljepsu sliku s traktorom u glavnoj ulozi

 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
probaj za 1 rupu udesno....
ja znam skinuti lijevi proširivač da mogu što bliže do ograde ili zida...
 
J

jopo

Guest
ovo izgleda odlično.
znači nemora bit plug baš za vađenje krumpira može i ovaj??
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Prikopčao je kolega za vađenje krumpira baš plug namijenjen za to ali se slabo vidi.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
a sa cim lovis? Podvodna puska ili obicne osti?
Jel zaradis barem nekaj od toga?



nisam ni vidio ovaj post imam podvodnu pušku,jedna je na zrak a druga je laštikača,nema osti to mi netreba imam pušku,a prodam puno,ja osobno ne volim jest ribu ali je lovim jer znam mjesta di je ima isplati se




Prikopčo sam plug za vadit krumpir,nemožež vadit krumpir s ovim za orat je ga zatrpava zajedno sa zemljom,ove godine kod mene ima malo krumpira,ovo nije slikano u mome vrtu to je kod susjede ja obrađujem i susjedin vrt

evo našo sam jedan fora priključak već sam ga pručio,dalo bi se nesto sklepat



i jedna slika svih mojih priključaka

 
Posljednje uređivanje:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Danas je kod mene bilo radno..

Ofarbo sam felge,vozio pijesak,i obarbo sam prikolicu,i baš sam zadovoljan











eto,sada sam riješio sve sta se tiče traktora,felge su bile zadnje,još mi ostaje samo velika prikolica i nju ću ovih dana,samo da zatopli
 
G

GROF

Guest
., svaka čast mladiću!

., tako si mlad a jako puno delaš, baš si vridan!!!, držiš alat i strojčiće u redu - pedantan - uredan - odgovoran - ..., tvoja ocijena čista petica!!!..., aj se samo čuvaj kada voziš taj svoj traktorin! ...

., Bog!, čitamo se ...
 
J

jopo

Guest
alo mladiću tako mlad a audi se naganja priko livade :lol::rolleyess:
reci mi krumpi jeli ova prikolica nešto ručne izrade i kojih je dimenzija

ps. mtk izgleda ko limuzina dobro je držiš svaka čast:prayer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh