• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
hahaha ja cu doč ali cu učit na vašim greškama =)))

znači sljedeci put špagica i zaveži,kada ti se pripiša samo potegni špagicu i tu je,nemoraš ga tražit
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
neeee,pa ne ulovim toliko puno,na dam ja oko 5,6 kila ulovim i onda prodajem po selu ako sta ostane dam mačkama,
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
hahaha ja cu doč ali cu učit na vašim greškama =)))

znači sljedeci put špagica i zaveži,kada ti se pripiša samo potegni špagicu i tu je,nemoraš ga tražit

to je to.brzo kužiš i to će ti dobro doći:rolleyess:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
čistili smo malo šufit pa sam imo nesto malo za peljat materijala pa smo i travu uzeo
imam napravljeno mjesto gdje kipam smeče....i naravno bio sam zalit grah u polje pa i to malo slika...=))




to je moj MINI DEPONI


I sada slike iz polja,imam jako veliku uzbrdicu za izač iz polja pa neidem svaki put dole ali eto sada sma išo,jedva se s blokadom izvučem ali mora bit prazan,1.spra i moli boga da ne zašlajfa....






to je to...=)
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Petre,imam prikolicu 4x4 u garaži,nedaju mi da je vozim
hahah puki,da dobro da nisi reko da kupim avion,za ovo moje veliko polje
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
znači,nisi još savladao tehnike da pređeš na višu razinu.....:scratch
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ma vozio bi ja,ali mi nedaju,a znas starce i ovako pol vas na forumu ima djecu pa valda se vi međusobno razumite ja moje strace ne kontam zas nesmim
 
S

staffmen

Guest
a mozda se trebas jos dokazat.
Ono prevrtanje ti je velik minus.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
ma vozio bi ja,ali mi nedaju,a znas starce i ovako pol vas na forumu ima djecu pa valda se vi međusobno razumite ja moje strace ne kontam zas nesmim

pa dosta je zajebana za voziti,malo se opustiš i eto sranja...
jučer kada sam vozio daske,bilo je hvatanja po cesti,ljulja na sve strane,cesta u klincu,e pa ako si malo slabiji na rukama eto muke...još ako voziš duži teret
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
probaj pa reci dojmove...da ne bi ostao iznenađen..:lol:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ma vozio bi ja,ali mi nedaju,a znas starce i ovako pol vas na forumu ima djecu pa valda se vi međusobno razumite ja moje strace ne kontam zas nesmim
Nedaju ti zato jer bi se vozio pod frezom ..a to zna biti zajebano ..i za iskusne .
 
N

nikolalon

Guest
Ja samo jesam li na tvrdoj podlozi derem na frezu,samo u zavoje ulazim sa stisnutim kvacilom a onda u pola zavoja pustim da me ispravi kao(isto pravilo kao sa autom samo sto se ne stiska kvacilo nego pusta gas sa autom...)
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ma znam ja teoriju,sve znam ali starci nedaju,nedaju mi ni motor vozit,a imam automatika i ATX-a nista daju samo traktor a i to sam izmolio
 

Najnoviji postovi

Na vrh