• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

N

nikolalon

Guest
Kod mene koda murjaci gledaju da mi uvijek u susret prođu kad na cestu izađem...:rolfer::rolfer:
 
S

staffmen

Guest
meni pak uvijek s leđa dođu :D
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
evo da oživim temu bio sam do polja,krumpir raste malo za ga probo kopat,tj iskopo sam pol kile,pa evo vidite kako je to kod mene nije se puno promjenilo!








......pišemo.....
 
B

BAGERISTA

Guest
Neznam dali ima koju sliku od našeg,,,ali je stvarno velik................
Morat ču sutra koju roknut.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ja nisam zadovoljan malen je vidiš jedan je upo u rupu od škafa pa vidis otprilike koliko su velik,ali kada uzmem u obzir po kojoj suši je raso ja sen zadovoljan
 
N

nikolalon

Guest
Nas krumpir(ovaj sto sadimo ja i rođak za prodaju) nije jos izcvjeto ali je velicine ljesnjaka...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
eto konačno sam ga uparkiro u garažu





neznam za kod vas ali za sada kod mene nema nekih radova sljedeci veliki radovi ce bit za par dana kada budem krumpir vadio......pozdrav
 
B

BAGERISTA

Guest
tebe kolega,,,nikako čut,,,pa di si ti nama,,,,:supris::shock:

Kod nas se lagano završava,,,,,ali stalno se dela,,,makine u motu,,,:lol:nikako monotono,,,,,evo dfanas prao balirku,,,i traktor..
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
nema kod mene nista ljeto počelo,nema frezanja nema ničega,sljedeci poso ce bit vađenje krumpira,i jedno cu jos prikolicu prepravit nesto ovih dana,poslje samo kupanje,i ronjenje
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
nema kod mene nista ljeto počelo,nema frezanja nema ničega,sljedeci poso ce bit vađenje krumpira,i jedno cu jos prikolicu prepravit nesto ovih dana,poslje samo kupanje,i ronjenje
blago tebi....
ja danas uskočio u mrežnicu i skoro mi popadali nokti...:lol: ima nekih mršavih 20-tak stupnjeva...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ja danas bio,uff dobro da me nije strefilo,ja jos onak frajerski skučio,a moj frend se smije,puhala je bura jako je razhladila
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
ja danas bio,uff dobro da me nije strefilo,ja jos onak frajerski skučio,a moj frend se smije,puhala je bura jako je razhladila
ja krenuo na pišanje i još ga tražim kak se stisnul...he,he...:lol:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
pa je,ja jos nisam iso vidit ako stima sad cu,heh hladno je hladno jos se ipak nije zgrijalo hladno mi je i za plivat a kamo bi jos ronio
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
e blago tebi ti si se bar okupao
ja ga gledam sa terase a još tako reći nisam ni stavio ruku u more
e sad dolazi meni žetva nema mora do 15 . 7
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
nema kod mene žetve, kod mene je vađenje krumpira,meni,prijatelju,i ostalima!
i danas idem na more ali hladno je ja se samo okupam,more je hladno,a neda mi se oblačit odjelo za ič ronit,neče ribe pobječ slikat cu svoje ulove pa cete vidit kakve lovim,sve vrste orade,listovi,ovčice...zarađujem na sve strane
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
nema kod mene žetve, kod mene je vađenje krumpira,meni,prijatelju,i ostalima!
i danas idem na more ali hladno je ja se samo okupam,more je hladno,a neda mi se oblačit odjelo za ič ronit,neče ribe pobječ slikat cu svoje ulove pa cete vidit kakve lovim,sve vrste orade,listovi,ovčice...zarađujem na sve strane

sad znam gdje ima friške ribe....:lol:
 
S

staffmen

Guest
a sa cim lovis? Podvodna puska ili obicne osti?
Jel zaradis barem nekaj od toga?
 

Najnoviji postovi

Na vrh