• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
bio sam danas do polja nakon kiše sve ok lijepo raste






i sjetio se kako riješit problem sa željeznim točkovima kako napravit da mogu po betonu s njima...aj prati me imaš gumu samo gumu prepiliš je na pola staviš željezni točka unutra izmjeriš koliko ti je guma preduga uzemš brusilicu i skratiš napraviš tako da sa žicom spojiš da drži gumu spojenu i jednostavno se stavlja jendostavno skida,ja još nisam završio ali oču,oglavnom ovako izgleda za sada.





eto kada završim bit ce slika..

eee došo mi nož od freze nono mi donio

 
Posljednje uređivanje:
S

staffmen

Guest
samo s tim kotacima nemozes vozit prikolicu. Izrezat ces si gume
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ma nije mi ovo za vozit prikolicu prikopčam frezu i odpeljam traktor do mjesta gdje frezam to je samo za na blizu ovdje u selu da se ne zajebavam pod mušterije u dvoru
 
G

GROF

Guest
., svaka TI čast mladiću!., lipo Te za čitat i tvoje slikice gljedat!!!

., pa TI delaš punom parom na svim poljima., od lipoga polja krompira do uvik nekakovi novi inovacija - izboljšalja!.-
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
jel onaj nož oriđiđi ili od druge freze....
ja sam kupio za svoga orginal goldoni ali mi nije odgovarao razmak rupa,pa sam pripasao od honde,ali su papreno skupi...
uvaj izum sa gumom ti nije loša ideja,i mene muče tragovi koje ostave kotači pi dvorištu...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ja sam naso rijšenje,jer moram vozit frezu do vrta pa mi je lakše ovako nego mjenjak kola,nisam jos probo stavit nož danas cu ap ti rečem dali mi paše
 
S

staffmen

Guest
daj ne zmisljaj toplu vodu.
kaj fali ovom auspuhu?!

a i ruzno izgleda s tom cijevi,:scratch bzveze.
 
S

staffmen

Guest
nije to tomos pa da ga nabrijavas.
To ja mogu stavit na 506-icu jer je dvotaktna i ima odvratan zvuk.
Samo ne tak veliku cijev.
Dobro da nisi metnuo cijeli ispusni sistem od auta:rolfer::rolfer:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ok dečki kak vi kažete,evo slika od današnjeg frezanja bio sam kod prijatelja u Vrbnik pa...hmm heh uzivajte








a evo i mene na konju









eto toliko za danas
 
G

GROF

Guest
evo mislim si napravit neš ovako pa da vidim ča vi mislite

.,?; U SVEZI VELIKOGA I RUŽNOGA AUSPUHA!!!

., mladiću!, moje osobno mišljenje; ružno i nakaradno,... :mad: ...
., a!, odluka je ipak na tebi!???

., p.s., zaboravil sam još ovo dodat., fala za izvaredne slikice traktora antonija od tvoga frenda!., moćno izgljeda!!!., aj mladiću živi i uživaj., jednom se žive!!!...

., Bog!, čitamo se ...
 
Posljednje uređivanje:
H

Hrvach

Guest
:):):) Ja sam visok 183 cm, tak da je teško da je žena puno viša od mene. Jedino ako je krakata ko Blanka Vlašić, al me ne privlače previše takve. Volim bilo kakve samo da su plave:D (od birača nema j...) Ako imate neku kandidatkinju od 220 mjeseci slobodno ju pošaljete k meni na "ispitivanje" Volim dobro pojest i popit, tražim ženu istih osobina:partyman::drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh