• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

S

staffmen

Guest
e a daj mi reci kak kocis s tom prikolicom?
Samo sa specijalovim kocnicama?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
imam kočnice na prikolici a kočnice na SS sam razjebo u frezanju oba dve pale i kroz frezzu naravno ne u isto vrijeme u razmaku par dana ona feroda se odvovija pito sam di ima za kupit niko me ne jeb...ni 5%..=/
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
eto stavio frezu da slikam par ovako sada kada je sve pofarbano
evo smao za usporedbu kako je sada i kako je bilo







 
Posljednje uređivanje:
S

staffmen

Guest
imam kočnice na prikolici a kočnice na SS sam razjebo u frezanju oba dve pale i kroz frezzu naravno ne u isto vrijeme u razmaku par dana ona feroda se odvovija pito sam di ima za kupit niko me ne jeb...ni 5%..=/

bez zamjerke al da se malo potrudis naci ces ih u 10 min googlanja.
Upisi Entrada.
Generalni zastupnik za labin progres.
Imaju sve djelove.

Ili Agro dom.
To je u Zg-u ali salju ostom.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
i entrada ti šalje poštom,ali su malčice skuplji...
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja sam na svom sam zanitnovao ferode slično kao pakne na kamionu samo što sam nabavio komad feroda u traci pa sam rezao
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
potražiš u dučanima di se prodaju traktorski ili kamionski djelovi i uzmeš ferode i odmah i nitne za nji ide to brzo
 
S

staffmen

Guest
i entrada ti šalje poštom,ali su malčice skuplji...

ma ubiti svi salju postom.
A od entrade sam ja uzimao sve djelove za motor kad sam radio generelku osim klipnjace koju sam naknadno kupio jer nisam znao na koju specijalu ce se izbrusit radilica.
A to su bile karike i dihtunzi a bilo je zapakirano u kutiji u koju bi stao set lonaca.
I sve puno papira :D
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
a svi tako rade čak kada i moj tata neš kupi kutija bude duplo veča od onoga sta posalju onda natrpaju novine zgužvane kao da se ne ljulja
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
tako je došlo i meni kada sam naručio set brtvi,hrpa papira...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
eto danas se opet radilo,samo skraćeno danas mi je mami rođ pa znas ona sranja cijela familija jooj mrzim to







eto to je to

a ovo sam našo u kompu to je od prošle godine kada je snijeg pao a mi smo rakiju kuhali pa je traktor bio vani

 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
neznam dali kod vas ali kod mene pada kiša i to ovo je več drugi sat da pada jeee =))))
 
B

BAGERISTA

Guest
eto dočekali smo i kišu ovo je spasilo moj krumpir da nije palo usko bi srali

Potpisujem...............:supz::supz:,,,,sad če zelenit..i brajde se okopat ko šinjorice če bit..:shock::mrgreen::mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh