• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060




freza ofarbana,traktor sam dopeljo u dvorište prešo sam preko kanala pomoču dasaka,i sada je parkiran tu do sljedeče subote možda i duže,jbg nema posla a i ovaj tjedan sam u dubrovniku tako da se nečemo pisat.Nadam se da vam neču falit =P
 
B

BAGERISTA

Guest
Sretan put,,,i mirno more,,,,,,,,,asfalt..:mrgreen::mrgreen:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
I eto vratia se ja iz naše lipe dalmacije..line dalamcije nazad u svoje selo i odma san počea radit ka lud.....zaljevo se krumpir kiše nema več 3 tjedna a sunce i previše,,,sve je počelo tu:


i nakon šta dođem do polja



uz pomoč kaljužne pumpe smo zaljevali krumpir


lipi moj krumpir


 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
neznam,dede kaže kada ti ga mraz smrzne da te godine nemaš krumpir tj da ti ga uništi bude prekasno da se oporavi.=/
 
S

staffmen

Guest
uz tebe i dvije bacve di metnes jos i dedu na tu malu prikolicu.
Zas ne vozis sa velikom prikolicom stat ce ti vise vode.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
iskreno da ne lažem.......nedaju mi kažu da je velika prevelika za mene pa ide i ovako,a znas starci ko starci ovdje nije bas normalno da djeca voze traktore pa....dve bačve mala pumpica i deda i ide bolje ovako nego nikako
 
G

GROF

Guest
iskreno da ne lažem.......nedaju mi kažu da je velika prevelika za mene pa ide i ovako,a znas starci ko starci ovdje nije bas normalno da djeca voze traktore pa....dve bačve mala pumpica i deda i ide bolje ovako nego nikako

., e dobar si!
., ISKRENOST je jedna velika vrlina! :prayer: ..., i ja sam iskren i posebno cijenim iskrene ljude! ...

., dobro TI kažedu tvoji!, moraš se čuvat jer si još premlad!., nezgoda se desi u sekundi i nikada dosta opreza i spoznaja., Marfi je uvik oko nas!.-

., vidil sam tvoje krompire mladiću!., pravi su., vidi se po slikicami da je uloženo puno truda i muke u njiovu lipotu!!!...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
Hvala Grofe.........evo vimi je pito di sam ja na slici evo jedna za njega
samo da se zna dede je sliko zato je tako izdaleka

a ovo san našo u kompu



i današnjih radova,prijevoz panjeva sa žilama....



 
S

staffmen

Guest
po meni ces prije nadrljat s tak malom prikolicom.
Dodes na neki malo veci nagib i upadnes u kakvu grabu prevrnut ces se zbog malog razmaka izmedu kotaca.
Osobno sam to iskusio a kod mene je razmak 140.
Ako imas vecu prikolicu u prometu te vise paze.
Ovak te krenu zaobilazit u sendvic i moze se zlo dogodit. Makar neznam po kakvim se cestama vozis.
Ja idem po glavnoa cesti i ne mislim se vozit po rubu ceste bas zato jer me prestizu dok neko ide iz dr smjera.
Ja imam 17g i vozim se sam vec 1.5g od kad sam dobio imt506 i nikad nisam imao problema. Samo pamet u glavu, i dobar filing za voznju.
Kak god to smjesno zvucalo al nit bicikl nije za svakog.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
heh ja imam 15 i več pičim sa SS-om,nije problem cesta ja vozim onak posredini nedam da me prestignu a več sam se dva puta spčk...o jer mi je kolo upalo u jamu a drugo je bilo previsoko,jednom sa drvima,a jednom na livadi...sada nedavno kada sam skoro ubio barbu...Bagi zna za to njemu sma se pohvalio
 
S

staffmen

Guest
o tom ti i pricam.
Malo porazgovaraj sa starcima.
Ovo nikak nije pametno. Kad natrpas teret na ovak visoko prevrnut ces se da se neces ni snac.
Dobro da specijal nije tolko brz inace...
Da ja tu prikolicu zakvacim na 506 icu izletio bi kad se sjetis.
To je dvotaktas i vuce ko blesav. Kad skrenem i nabijem gas skliznem sa sjedala. To sam jednom napravio skoro nastrado i nikad vise.
A o voznji s tim kolicima po poljskom putu da ne pricam.
 
B

BAGERISTA

Guest
Gledam ja kolega........:shock::shock:ma lipo ti nakrcaš,,,tu tvoju malu prikolicu,,možda i malo previše......:?ali ako stalno radiš,,onda se nemoj sekirat,,,samo smanji gas,,,,s ovako visoko nakrcanom..:shock:
pazi na sebe,,nemoj se igrat ovako,,,,ali za ostalo sve pet,,,,lipo se dela i kod tebe,,,,,,,,,,
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
haha da vidiš kako ja pičin s time auu sve se dimi iza mene ma neče se ona prevrnut ja balansiram,danas frezam kod susjede slikat cu necu stavljat mala kola samo na brzinu bit ce slika dve
 

Najnoviji postovi

Na vrh