• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

B

BAGERISTA

Guest
E jesi ga upicanil.....................:mrgreen::mrgreen:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Dakle danas san se digal išal u garažu i vidio sam pinel i kanticu zelene boje imal san viška vrimena i na kraju san finil delajuć ovo::::::::::::::::::::::::::



nakon nekog vremena izgledal je ovako



jedino nisan imal narančastu pituru da popituran felge,ali bum je nabavil



eto tako san ga malo oživio.sutra idem frezat jedno veliko polje netom izorano oral je veliki traktor tako da ce bit "grbavo"
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću!
., SRETAN TI TVOJ RODJENDAN!
., živ i zdrav bil, punim plućima u svojoj jedinstvenoj mladosti užival!!!

., e, da, lipo si pobitural - pofarbal svoju makinu od kultivatora, BRAVO!, još trebaš pofarbat felge da izgljeda ko novo.-

., aj Bog!, čitamo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Jako ljepo odrađeno,,,,ako niš drugo lipše za vidit,,,,i čist ko suza,,,:partyman:,još felgice riješit i evo mašinke,,,,,,,samo si trema naljepnicu zaštit,na polugi volana,,,koja je bila žuta ja mislim,,,,ali i ovako je ispalo uredu,,,,,,,,:prayer::prayer::prayer:

I usput sretan rođendan,i nek ti se sve želje ostvare......:partyman::partyman::partyman::drinkers::drinkers:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
pa jesam zaštito sam stavio sam onaj selotejp koji se lako kida samo tu na slici nisam maknuo,nisam prefarbo.hvala bagi na lijepim željama
 
B

BAGERISTA

Guest
pa jesam zaštito sam stavio sam onaj selotejp koji se lako kida samo tu na slici nisam maknuo,nisam prefarbo.hvala bagi na lijepim željama

A onda svaka čast.......,,bez ljutnje.:mrgreen::mrgreen:još malo narančaste,,,,i evo novog stroja,,,,.
Daj kad budeš ima vremena,,,pogledaj koja je zelena,,,broj boje,,,ako je ista ko šta je bila original........:scratch:scratch
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
bit će!! danas idem frezat jedno veliko polje bit ce slika,a boja je svijetlija od originalne ali ne puno kada budem pogledo cu ti reč,danas navečer
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
eto kako sam obečo slike:::::::::::::

bilo je dosta grudovito jer je veliki traktor orao..



evo dosta veliko polje ja sam radio 6 sati 2 prolaza posijao ozimac i prošo još jednom







dede je bio kao pomoč on je malo zatrpo velike jame a kada je počelo pada ja sma nastavio frezat a on se skrio u čeku za lovce

 
Posljednje uređivanje:
S

staffmen

Guest
oho:mrgreen:
svaka cas kolega.
vidim kod tebe je rahla zemlja.
i kod mene je ove godine bilo frezanje po tek izoranom. Muka isusova prvi prolaz. Ponekad ako je velika gruda mtk nasjedne i kotaci se okrecu u zraku pa ga treba gurati. Dobro se namucim s tim.
Vidim mali kotaci rade svoj poso. Motor skoro pa da uopce nije nagnut.
Kazes 6 sati si radio.
Jel si stao koji put da ohladis motor?
kolko nafte si potrosio za sve to?
 
B

BAGERISTA

Guest
I ti si dao kolega sebi dobrega posla,,,:supz:svaka čast na trudu,,,a i nije lako vijerujem proč frzom odmah na izorano,:(,,,,,reci šta češ stavit tu,,,na tu njivu........:scratch
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Stafi-ja uključim blokadu kada zapne malo nagnem i izvuče se nisam se jako mučio ejr je na zimu izorano pa su se grude smrznule,mali kotači su zakon nije mi žao sta sma uzeo 10-tke,stao sam samo kada sam išo pit jednom na 10 minuta cijelo vrijeme je padala kiša pa sam žurio da završim,neznam točnko koliko sma potrošio ali mislim da je negdje oko pol rezervara,put do njive,frezanje i put doma znači 2.5L do 3

Bagi-nije moje polje frezo sam lovcima stavili su ozimac to ti je kao riža to svinje vole pa če ih tu kokat
 
S

staffmen

Guest
2-3l????:eek::eek::eek:
pa ja bi tu skurio sa benincem sigurno 6-7l ako ne i vise.
Ako si kako kazes frezo 6 sati.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
jesam reko sam ti došo do polja pofrezo prošo 3 puta po svemu i vratio se doma ja sam uzeo kantu od 10 litara sa sobom i nisam sipo nista doma sam napunio rezervar u njega stane 5 litara potrošio sam samo pola malo više od polovice,ni ja nemogu vjerovat a nisam ga štedio
od podne do 6 od kada sam kreuo doma do kada sam se vratio
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
svaka čast,

ja nebi ni sebi frezao po brazdi a drugima pogotovo.da se bar dalo potanjirati prije frezanja :scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh