• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
slikat cu danas pa ces vidit,stupići si stavljeni na 4 metra razmaka ima 15 stupića stupići su od cole,mreza je ona normalna pastirska s velikim rupama i sada kada je rastegnuta cu betonirat dolnji kraj da nemože s rogovima je dignut ali neče je dugnut jer su stupići betonirani pol metra u gomilu

:lol::lol:...pa nisu vepri krave da imaju rogove,zovu se kljove....
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
uglavnom skuzio si sta san otel reć bio sam ali nisam izeo mobitel slažemo do mreže mali zidić i onda cemo to posut s betonom da to bude jedno tijelo
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
ma sve 5,malo šale ne škodi,a i mislim da mogu si smisliti kak to izgleda...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Kako bi mtd reko das ist majne hause



Das ist majne rupa ispred majne hause



Das ist majne mali vrt za salatu radić blitva biža kapula peršin.....










Imam ja i velik vrt








i moj dede ki zaliva pomidori dok ga ja slikan
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
lijepo,lijepo,samo ti nije baš najbolje rješenje zaljevati sa vodom iz vodovoda,ako je hladna može da ti pofuri povrće a i puna je klora.....najbolje bi bilo da malo odstoji u kakvom rezervaru i da ju sunca grije pa onda s tom temperiranom zalijevaš,ali opet bolje i to nego ništa......
ja baš planiram poslije uskrsa napuniti svoja 2 plastičnjaka po 1000 litara jer je postalo suho,nema kiše ni za lijek...
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
naveči šok je od vode iz vodovoda kod zaljevanja vrtla kad dođe račun za vodu
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
ja vozim sa rijeke mrežnice,nije mi daleko,samo se spustim s brda.....ta kombinacija mi se pokazala jako dobro....
voda se prek dana zagrije na suncu pa je topla za zalijevanje....
a jest vimi,dođe da boli glava kad stigne razlika za platiti....
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
kad se zaliva iz gusterne (šterne) tad je voda na nekoj stalnoj temp. iz rjeke je dosta ledenija spram gusterni ili bunara
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
ma bitno je da zaliješ biljka ne pita kakva je voda ja zaljevam i sa vodom nakon sta operem auto ili traktor sa sapunačom prolijem i nista ne bude tako da heh najbolje da bi sada i tempraturu stelo da nebude pre hladna ili pre topla mislim dddd
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
kad se zaliva iz gusterne (šterne) tad je voda na nekoj stalnoj temp. iz rjeke je dosta ledenija spram gusterni ili bunara[/QUOTE]

samo kaj ju ja točim u rezervare da se temperira,zna bit topla ko pišaka po ljeti....
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
hahahahhaha ja de se dignem ujutro da zalijem salatu buhahaha ja se ne dižem prije 9 kada je neradni dan kada nemoram u skoli a to ti je cijelo ljeto ja zaljevam navečer uostalom ja imam hlada i popodne nemoram ujutro a u polju nemam sta zaljevta pa nemam ni kante tj bačve
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
e vidiš,da bi vrt blistao treba malo žrtve...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
normalno,hehe ali i ti si bio nekada dijete i volio si spavat tako i ja još uvijek volim potegnut do 9, 9:30
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
kada sam bio na ljetnim praznicima obavezno sam svako jutro rano išao sa čamcem u ribolov(u krivolov) na štuke,onako iz gušta a već u 9.30 sa ribama pod rukom prema kući
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
ma nema ti boljega nego kad lagano kliziš čamcem po vodi,probijaš se kroz laganu izmaglicu,čuješ samo bučkanje limene ribice i buđenje ptica i naravno napet ko puška čekajući da riba zagrize....a navečer se skupi ekipa uz jeger na žaru i gajbu pive...
eh,to su bili dani....
 

Najnoviji postovi

Na vrh