• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ma nije bilo teško izgleda teško ali nije bilo veče grude je dede na motiku stuko i onda ja pofrezo,a mene svi znaju svi zovu i nemogu odbijat ovo sam radio lovcima sigurno ce me još zvat
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
svaka čast kumpir super napreduje samo nevidim tebe na slici
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ma vidio sam te , nego sam mislio da će se tebe slikat di kopaš
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
hahahha mene slikat di kopam pa ko ovj sta trenutno kopa to je moj dede ovaj lijevo je barba kome da dam da slika i ovako mi se smoju sta toliko slikam
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
imaš pravo a i dida ima puno više iskustva u kopanju pa će on to bolje napraviti
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
neka radi ja se sigurno necu zalit barem ne dok kopa na ruke sa labincem e to sam ja glavni on neče s njim!!
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
iskreno i meni kopanje nije drago ja se rađe malo namučim labincen nego kopati
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
je a li za kumpir i kukuruz ja imam usku frezu, a rođak ima orginal goldonijevu u dva djela sredina slobodna samo je dosta teška
 
S

staffmen

Guest
ljepo ti to izgleda!
Al mene i dalje fascinira potrosnja.
Po tome je to oko 0.5l/h.
Nemrem vjerovat.:supris:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ja sam ove godine zajeb....o razmak između redova i morali smo cijelo polje na ruke okopivat inače ja imam samo frezu od 80 koju mogu suzit koji traktor imas ti?
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
labinprogres 14 ks. 85 god.
sutra ču staviti slike sadnje kupira sa njom
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ljepo ti to izgleda!
Al mene i dalje fascinira potrosnja.
Po tome je to oko 0.5l/h.
Nemrem vjerovat.:supris:

da znam jedino ako rezervar ima više od 5 litara ali čisto sumnjam
sada cu baš kontrolirat
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
neznam možda pod temu motokultivator iili vimi poslat ću ti poruku kad stavim tako da možeš nači
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ček,reko si da češ sadit krumpir si siguran si vidio slike od moga krumpira,ti ga tek sada sadiš???
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ne sutra ću staviti slike na forum a sadio sam kumpir prije 15 dana jedan a jedan sam sadio 1.2 u crvenu zemlju
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
jedva čekam da vidim slike obožavam slike traktora dosta mi je gledat samo moje
 

Najnoviji postovi

Na vrh