• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
hahah kud baš plave,sta nisu one mješane bolje onak smeđa, negdje 160 cm takve su mi najdraže
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
evo mislim si napravit neš ovako pa da vidim ča vi mislite

ako ti je preglasan,onda skrati tu cjevčugu na 25 cm.skucaj je na nekih 1 cm na krajevima a na deset cm prije kraja izbuši puno malih rupica.sve to stavi na originalni auspuh i biće ljepše i tiše za raditi
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ma nije glasan to sam se htjeo ič malo zahebavat ali ako je ružno ok meni je bilo samo bezveze jer strši van iz svega ali odusto sam od toga,ma ne smeta meni glasnoća to mi je i fora...=/
 
H

Hrvach

Guest
Drži se ti bolje motokultivatora, s njim bar možeš zaradit lovu,a sa ženom samo potrošit,a u ostalom, koja žena ne bi pala na mladog šofera s motokultivatorom.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=lhDkzb5-oCg[/YT]
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
pogldaj kraj videa kada uđe u dvor i stisne kočnicu vidi kako mu ulje izleti
PS. ja mislim da moj ipak malo bolje izgleda i u boljem je stanju a da ne govorim da je opčenito moja marka bolja od ove
 
H

Hrvach

Guest
hahahaha To tak mora bit. Meni je najjača scena na 1:20 min, daj zamisli dođeš u birc, baciš konobarici špagu i kažeš: mala pripazi mi na vozilo i pričuvaj ključeve:toimonster::mrgreen:
 
H

Hrvach

Guest
J...š selo bez birtije, gdje ti to živiš. Kad se radi naselje prvo se radi birtija,pa onda kuće. Svako selo mora imat barem jednu birtiju s dobrom konobaricom i lokalnim pijancima.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ima samo jako malo,a zbog pijanaca i jesmo u govnima,nego da prešaltam malo,stavio sam utege danas,i otpeljo jednu kućicu za pasa,relacija susjed-susjed sitna lova,i jedna friška od polja







slabo mi raste onaj veći je jerla tri reda s lijeva!
 
N

nikolalon

Guest
Čitam ovo i cjelo vrijeme me muči zasto ti nedaju veliku prikolicu.Isto smo godiste imao po 15 godina obojica ja vozim veliku i to pretovaram uvelike a tebi nedaju,pa nijw to nista opasno jedino sam ja mozda malo iskusniji jer ganjam šlepera na rikverc vec 2godine a u naprijed da ne pricamo...
 
S

staffmen

Guest
ahaj
A jesi naso usporedbu.
Sleper sigurno neces prevrnut ko njegovu malu prikolicu.
Za motat volan je dovoljan mali prst al za skretanje kad se vozis pod frezom treba ipak dvije ruke.
Njemu je opasnija mala prikolica zbog prevrtanja a ne zbog iskustva.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ma ja imam sreče da mi uopče daju da ga vozim,jednostavno kod nas nije običaj da djeca voze traktor tu je ipak malo drugačije nego kod vas gore,
 
N

nikolalon

Guest
ahaj
A jesi naso usporedbu.
Sleper sigurno neces prevrnut ko njegovu malu prikolicu.
Za motat volan je dovoljan mali prst al za skretanje kad se vozis pod frezom treba ipak dvije ruke.
Njemu je opasnija mala prikolica zbog prevrtanja a ne zbog iskustva.
Ne cini mi se bas da si slepera vozio ako tako mislis,ali ajde...Pa znam ja sta treba vozim je svaki dan i neide mi u glavu opet zasto je opasno to kao...


Pa kod mene nema tko drugi vozit a i ja nedam nikome...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ma nije zato sta je opasno nego zato sta je velika a ja niti po zakonu nesmijem na cestu s njim
 
S

staffmen

Guest
ma daj da mi je vidjet policajca koji ce te zaustavit na frezi.
Kod mene cesto ide policija i redovno sam nepropisno nametan i nis ne kazu.
Vozim stupove 2m duze od prikolice, sjeno tak da ne vidim nazad i zauzmem cijelu traku i nikad nis.
Ja ti kazem opasnija je mala nego velka prikolica.
Ako ti se s velikom dogodi nes to samo ti mozes bit kriv.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
da ali kod vas je to normalno,kod mene u selu je 5-6 traktora i od tih samo ja i moj susjed vozimo u prosjeku 1 puta na tjedan,on radi drva a ja idemo okolo kod nas ima jako puno zavoja jako lako naleti auto na tebi ceste su uske tako da ima više problema jednostavno nedaju
 

Najnoviji postovi

Na vrh