• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Evo slika,kupili smo auto,pa ono nova makina u dvoru









Eto Peugeot 307 cc 2.0 140 konja tip-tronic/automatik kabrio naravno i nažalost benzinac 2004 godiste.....za nas ok

i prikolicu sam rastavio pomalo farbam kada pofarbam cu stavit slike
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
makina je dobra,jedina zamjerka je kaj to baš i nije obiteljski auto,fali mu prostora u gepeku.........ali je pravi picolovac....:supz:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
hah jos nismo ni tablice zamjenili.....nama netreba obiteljski auto...ovo je mama kupila za sebe nakon nekog vremena za mene i tak,samo nažalost nije neka muška boja...a sta se tiče gepeka ja stanem nutra sa hrandom i pićem za jedan dan bit nutra,naravno kada je krov gore a kada nema krova onda je u gepeku ali opet ima dosta mjesta
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajme prejako,,,,svaka čast,,,i jako ljepo očuvan ča se vidi sa slika,,,a za boju,,,pa bordo,je jako ljepa boja,,,....:supz::supz:
Sad se pazi ima da te ženski rod proganja.....:mrgreen::mrgreen:

Tribate ga dobro zalit....................:drinkers::drinkers::partyman::partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
HAHAH ma neče mene proganjat ženski rod mami će,njen auto ja ga nemogu jos vozit jos 3 godine
 
B

BAGERISTA

Guest
Šta ni đir,,,nemre,,,,,,,,,:madmana:,,,pa zar do toga smo došli..:mrgreen:
Jedno dobro pranje,,,i koji kilometrič.....:gitarist::gitarist:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ma ja ga selim po dvoru i tak ali po cesti neda i danas sam ga već selio,imam par novih slika..stavit cu...a ima 100 000..samo skoro novo,redovno servisiran 8000 eura

evo bez krova




evdje se vidi i prikolica u kakvome je stanju
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Nek je dugo služi,,,,i neka napravi jako puno kilometara.............:gitarist::gitarist:,,,

Vidin kod prikolice,,,si sve poskida,,,i delaš je kako triba,,,svaka čast,,:partyman::partyman:
 
S

staffmen

Guest
ahah a sad je maknuo sliku od mame...
izgleda da mami netreba auto da bi zavodila.:mrgreen:
:lol::lol::lol::lol:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
a moro sam skuzila je da sma stavio,skoro me ubila moro sam maknut i sa fejsa ne želi bti na netu
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
a moro sam skuzila je da sma stavio,skoro me ubila moro sam maknut i sa fejsa ne želi bti na netu

pa,dobro se drži za svoje godine,a i auto joj dobro stoji...:mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro kad nema ,ti stavi buduču punicu i :gitarist::gitarist:njezinu sestru:supz::supz:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Da vidim sta moji cijenjeni kolege misle o mome prijedlogu...naravno nije napravljen i vjerovatno neče bti jer nema potrebe ali ono da vidim sta mislite o tome







evo moje zelenice.....malo je suho ali izdržat će

 

Najnoviji postovi

Na vrh