• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

S

staffmen

Guest
ima na njuskalu jedan koji mjenja tomeka za labiku 14.
a za tih 18000kn kupis ljepo sređenog tomeka (izvana) sad je pitanje kak je iznutra?!:rolleyess:

koje prikljucke ces nabavit osim prikolice?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
neće bit prikolica,imam ću košaru na hidrauliku,ko mjenja posalji mi link ja gledam da ima original boju
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Imat cu frezu i plug,prikolica mi netreba jer drva ne radimo mi ih kupimo,mala mi netreba jer cu si napravit jednu košaru ko sta ima peter na svome.tak da ono a sta se tice oglasa vidio sam ga ali je u vokavaru nemam namjeru proć cijelu hrvatsku za njega ima i bliže i ovak mi se čini da sam prodo labinku tak da necu zajebavat čovjeka da mi pare da ja dalje kupujem najjednosatvnije
 
S

spori2

Guest
Eto da se i ja predstavim zovem se Ivan več san duže vrime na forumu pratim sve imam mali traktor LabinProgres SS bit će slika,ja stalno nesto radim.





Od Priključaka imam:::::::

Plug za brazde i ogrnjivanje



I naravno i frezu.....



Plug za vadit krumpir




Željezne kotače....



IIIII veliku prikolicu




a ovo je moje malo polje!!!



ovih dana cu stavljat mrežu da mi divlje svinje i divljač nebi došli

pozdrav i od mene
 
S

staffmen

Guest
dobro si trzio. Jos ce ta mala prikolica prepeljat puno tereta.
Bolje to nego kosara.
Samo malo prosiri razmak među kotacima.
Sretno u trazenju tomice.
A jel bi ti 533 bio prevelik?
Za te novce kupis jednog ko novog.
 
S

staffmen

Guest
nece se vise parat kad stigne tomica.
Samo se nadam da nece bit problema pa da ces ulozit jos tolko.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
bio sam malo đir po selu,pa evo par slika ispred garaže...konačno u mome dvorištu




 
Posljednje uređivanje:
H

Hrvach

Guest
Jel stigo doma? Sad si glavni baja u selu:rolfer::D Moraš nabaviti prikolicu ili gajbu da se i cura može voziti s tobom:finga:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
A da,znam,napravit ću baju na hidrauliku,sasvim dosta i za moj teren bolje od prikolice
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
A da,znam,napravit ću baju na hidrauliku,sasvim dosta i za moj teren bolje od prikolice
cestitam na kupnji ljep stroj,, dao bog da te sluzi puno puno :D ,,, prijatelju nemozes ti u baju natovariti ni blizu ko u priklolicu :roll:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
pazi ja drva ne radim,mi kupimo gotova,nemam sta vozit ako nesto budem moro cu posudit od susjeda ima veliku kipericu tak da mi ne gori,a s bajom mogu po svuda,i po šumi i po kamenju...
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
pazi ja drva ne radim,mi kupimo gotova,nemam sta vozit ako nesto budem moro cu posudit od susjeda ima veliku kipericu tak da mi ne gori,a s bajom mogu po svuda,i po šumi i po kamenju...
onda ok ako neradis teže stvari jeli to ako se ne varam 420
 

Najnoviji postovi

Na vrh