• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

S

staffmen

Guest
to ti je ok...vjerujem da daju i vise.
tak kod mene, kao mlad si tak volis delati, pa onda dobijem i malo vise za poticaj:supz::supz:

Ak je ova srednja njiva kojih 150kn onda dobro zaradis. Gorivo vratis trostruko
Kaj tocis lozu ili eurodizel?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Za srednju sam dobio 100..jer sam oro frendu pa sam ubacio u malo bržu...a sta se tiče točenja točim dizel i samo dizel
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Za srednju sam dobio 100..jer sam oro frendu pa sam ubacio u malo bržu...a sta se tiče točenja točim dizel i samo dizel
mozes slobodno tociti i plavi ako imas i ložu...sve je to isto samo farba :mrgreen:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Plavoga nemam..od kuda mi nisam ribar...a loža isto neam tako da mi je dizel sasvim ok
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Plavoga nemam..od kuda mi nisam ribar...a loža isto neam tako da mi je dizel sasvim ok
plavi mos imati ako si registriran poljoprivrednik a to je kod tebe tata vjerojatno!... a sta nema kod vas loze??
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
hahahahahahahhahahahah opet si me uspio namsijat...ja neam nista prijavljeno a moja stari nema blage s poljoprivredom,tak da od plavoga nista hahahah moj stari hahahahha e svaka čast ovo samo ti uspjevaš
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
hahahahahahahhahahahah opet si me uspio namsijat...ja neam nista prijavljeno a moja stari nema blage s poljoprivredom,tak da od plavoga nista hahahah moj stari hahahahha e svaka čast ovo samo ti uspjevaš
predpostavljam da imas radi maslinarstva a nema kuce skoro sta nema bar 50 do 100 stabala... znam jer ja imam maslina pa zato!!!! neide plavi samo na oranicu :madmana:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
hahahahhahhahah evo ga opet nemamo maslina nemamo nista nula stari mi je inžinjer nekih telekomunikacija neam pojma ni ja sta uglavnom nemamo nikakve veze s poljiprivredom...samo se ja nesto malo zajebavam s tim....
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
hahahahhahhahah evo ga opet nemamo maslina nemamo nista nula stari mi je inžinjer nekih telekomunikacija neam pojma ni ja sta uglavnom nemamo nikakve veze s poljiprivredom...samo se ja nesto malo zajebavam s tim....
masilan nema :lol::lol::lol: kako mi nebi bilo cudo zivim u dalmaciji posađeno je milioni stabala ti nemas ni drveta to mi je jedino cudno
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Posljednje uređivanje:
S

staffmen

Guest
2 slika za kalendar!
Bogme dobro natovaren tomo.
Kak je podneso to?
Video za 5!
Jel ovo na ful gasu kad ga stisnes?
Cini mi se sporiji od moje 506 na fulu.
Bas sam ju danas razvuko do kraja.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ovo u drugome videu nije ful...ali blizu je pokuso sam ulovit labinku ali nisam uspio na 4 minute voženje doso sam 20 sec kasnije...bas smo stopali....ali nije tolika razlika u brzini labinke na frezu i njega u 3 brzoj...a ovo je susjedov...to smo jutros bili u drva pa sam sliko uglavnom mi smo s tako nakrcanom pičili u 3 brzoj istina puno puta sma mislio da ce se zagasit ali prošli smo
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Ovo u drugome videu nije ful...ali blizu je pokuso sam ulovit labinku ali nisam uspio na 4 minute voženje doso sam 20 sec kasnije...bas smo stopali....ali nije tolika razlika u brzini labinke na frezu i njega u 3 brzoj...a ovo je susjedov...to smo jutros bili u drva pa sam sliko uglavnom mi smo s tako nakrcanom pičili u 3 brzoj istina puno puta sma mislio da ce se zagasit ali prošli smo

jesi siguran.....:scratch....a znaš i sam da mu možeš samo staviti soli na rep.....:lol:
 
Posljednje uređivanje:
S

staffmen

Guest
ni meni to bas ne drzi vodu.
Tomica ide kojih 18 po uputstvu.
A labinac kak je reko Mtd 25.
Cini mi se da bi te sa 506 prestigo pogotovo kad ode u iberturazu.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
ni meni to bas ne drzi vodu.
Tomica ide kojih 18 po uputstvu.
A labinac kak je reko Mtd 25.
Cini mi se da bi te sa 506 prestigo pogotovo kad ode u iberturazu.

a još ako ima gume 15-tice,ni dima mu ne vidi......:lol:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Može bit,ali da nisam danas gledo na to a jesam na 4 minute ima 20 sec prednosti...fakat ima ja gledo na uru,a vozio sam i ja danas labinca ja sma sa svojim iso samo prvu turu bas da vidimo kolika je razlika,drugu sam ja vozio...onak da se malo prijsetim kak je to
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Može bit,ali da nisam danas gledo na to a jesam na 4 minute ima 20 sec prednosti...fakat ima ja gledo na uru,a vozio sam i ja danas labinca ja sma sa svojim iso samo prvu turu bas da vidimo kolika je razlika,drugu sam ja vozio...onak da se malo prijsetim kak je to

nostalgija.....:scratch....:lol:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ma,sve je to isti k.....meni nije bitno to da je SS brži,ja znam da kada bi bili isto nakracni SS nebi mogo na frezu a ja bi mogo u 3 brzu tak da sjebat cu ja ovog frenda prije ili poslje...
 
S

staffmen

Guest
a jesi vidio kad je mtd vozio kvadre za pecenjaru pa je isto vozio pod frezom po ravno normalno.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Da ali kod nas je ravno samo ova dionca koju sam snimio i to nije ravno nego je blago na gore,vozio sam ga i kažem ti čim je malo malo uzbrdo on se guši...prazan,znači da s malim opterćenjm on nebi mogo,aj nakracj SS ko sta smo susjed i ja nakrcali tomicu pa vozi na frezu...
 

Najnoviji postovi

Na vrh