• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

B

BAGERISTA

Guest
jel ima ful opremu od audija samo mi gume nejdu uz ovaj znak trebaš staviti niskoprofilne gume sa ripnama

:rolfer::rolfer::rolfer::blackeye,i još mora bit felga s rubom..
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
jel ima ful opremu od audija samo mi gume nejdu uz ovaj znak trebaš staviti niskoprofilne gume sa ripnama

Ma audi je pi...in dim prema ovome...imas po zimi hlađenje po ljeti grijanje...klima mediteranska..grijanje sica....


Lipo,,,,,,,,,sad ga ima i ovaj,,.
To je kao neka sreča..:partyman::partyman:

To je moj simbol kada vidis audi na traktoru znaci blizu sam
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro je da je misterij riješen...........:drinkers:

Dela se ča poli tebe..:blackeye:blackeye,ima ča novega.si dopelja svo drivo doma,,ili imaš još..
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Dobro je da je misterij riješen...........:drinkers:

Dela se ča poli tebe..:blackeye:blackeye,ima ča novega.si dopelja svo drivo doma,,ili imaš još..

Sve doma sutra cu ti slikat da ih malo vidis kakva su a jos nisam pričo o onome s tipom nikako da ga ulovim
 
B

BAGERISTA

Guest
Pomalo riješit,,češ to,,,............
Ajde kad stigneš daj koju sliku........
 
S

staffmen

Guest
a di su one "ljute" pozicje od LED dioda??? to sad svaki audi ima.:mrgreen::mrgreen:

i da definitivno niskoprofilne gume...siroke barem 30cm. Tak da ima prave šlape
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
a di su one "ljute" pozicje od LED dioda??? to sad svaki audi ima.:mrgreen::mrgreen:

i da definitivno niskoprofilne gume...siroke barem 30cm. Tak da ima prave šlape

Ma ovo su nova svjetla njih se ni nevidi da svjetle a gume su uniseks tako da te je..u i po zimi i po ljetu :D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
čuj Krumpironja dali si prikeljio i onaj glupi trokut na prikolicu jer ti se ovaj ni nevidi od visine drva i sretan si što kod tebe ne ide murija sa vagom garant bi te hebali zbog pretovara po osovini prikolice:partyman::partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
čuj Krumpironja dali si prikeljio i onaj glupi trokut na prikolicu jer ti se ovaj ni nevidi od visine drva i sretan si što kod tebe ne ide murija sa vagom garant bi te hebali zbog pretovara po osovini prikolice:partyman::partyman:

Ne trkut imam samo na makini....a sta se tiče murije da bi me ulovili netreba im vaga čim sjednem na traktor i odem na cestu ja sam u prekršaju jer nemam vozačku a inače kod mene nema murije jer neidem u gradove samo selo selo u krug 20-25 km a i oni koje me vide, sve ih znam i znaju da vozim tako da ti me neče zasutavit
 
B

BAGERISTA

Guest
Onda si sretan,,,,,,,,.....:supz::supz: i nazdravi u to ime,,,:partyman::partyman:jer vijeruj mi da ovdje deru ko svinje:mad:mada im za neke stvari dam pravo............:roll:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Onda si sretan,,,,,,,,.....:supz::supz: i nazdravi u to ime,,,:partyman::partyman:jer vijeruj mi da ovdje deru ko svinje:mad:mada im za neke stvari dam pravo............:roll:

Pa sta ce mene jadan....jedini koji nesto radim i mene da zaustave
 
B

BAGERISTA

Guest
Bolje da ne............:partyman::partyman:i to si upravu,,,je vide,,i tako niko ništa ne dela,,pa puštimo ga,,neka dela,,kad ima volje........
 
B

BAGERISTA

Guest
Molim da me zoveš,,,,,eurobagerista:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ali nečemo o tome,,jer ovdje nije mijesto tim stvarima,,,,mi smo ipak ozbiljni poljoprivrednici,,,delavci,radnici,,ili bi ga rekli kolege,,,,,,,,,,,,,:partyman::partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Molim da me zoveš,,,,,eurobagerista:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ali nečemo o tome,,jer ovdje nije mijesto tim stvarima,,,,mi smo ipak ozbiljni poljoprivrednici,,,delavci,radnici,,ili bi ga rekli kolege,,,,,,,,,,,,,:partyman::partyman:

Može eurobager ;) jesmo reci mi ćeš ić na sajam
 
B

BAGERISTA

Guest
Još je daleko,,,,,ali neču ništa reč,,,dok ne vidim kako i ča,,,,,jer vozim malog za zagreb,,u bolnicu,,pa tek onda ču znat,,,dali če se moč to odradit........

Si mislija da idemo skupa.......:scratch:scratch
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ako bog da ja sam se već nesto dogovorio...tako da bi trebo biti jedan dan i ja gore...a ako ti ides drugi dan mogu ja i s tobom...dva dana.. od viska ne boli glava
 
B

BAGERISTA

Guest
neka si opet podijelite,,i gas..

Meni je jedino problem kako če se odigrat ovo,,,,,ali ja spavam gore,,,tako da smo četvorica,,,i još,nije niš sigurno,,,,,za maloga da,,,,,,,,,,ali ostalo je upitno...........

A da nije toga,,neznam dali bi uopče i iša,,,jer mi samo za ovo treba hiljadarka.............put,gorivo..(sve je to došlo skupo u p.m.):mad:
 

Najnoviji postovi

Na vrh