• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Hahah a moro sam bilo je prilike pa zasto ne...mislim da sam jedini koji je to napravio ali nije bitno...sada se mogu pohvalit da sam i to probo jedna crta na zidu vise
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,,,,barem si osijetija snig..........:mrgreen::mrgreen:ma ča te briga,,,,ča drugi pensaju.....:supz:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Znam da nije ko od mojih štovanih kolega nema ni nagiba ni federa ali za snjeg koji ce po najavama past mislim da se cit sasvim ok...koliko para toliko muzike...bitno da se nemora na lopatu..







Toliko od mene... :D
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Za zrivat,,,u kraj je odlična,,,,,,,,,,,,a vremena malo za mislit,,i načinit nešto bolje,,,,,,,,,,,,,o tome češ ben kroz lito.......:p

Ma,biš reka ti bolje nego lopata...........:prayer::prayer:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Sve je bolje od lopate ali ja se ne bojim snjega prije o potla će se otopit...i ko pade neće ga bit 20 cm...tak da nema zime =P
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Hahah ma ja mislim da da...do sada se tako radilo ali ovako je lakše..ak nis drugo barem sjedim
 
B

BAGERISTA

Guest
Meni ne smeta ja sam spremniji od Splićana...hihi :supz: :supz:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:hehhehehhehhe,dobra,,,i još kad
9umdsm.gif
pazi da i tebe ne aktiviraju,,,,,,,u ove ča su poslali u ispomoč...........
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ma imam ja dosta za čistit mogli su na vrijeme mislit ja sam napravio na vrijeme mogli su i oni

Moje jos nije ni preorano moje urod neče propast barem ne jos
 
B

BAGERISTA

Guest
Imaš pravo,,,,,,,,:pda su mislili(kad bi ima ki),,,,možda bi bili i nešto napravili,,..

Slikaj koju sliku,,,s mobitelon u delu,,,,,,,(ako bude sniga),kod nas opet bura.........:mad:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači kolega,,,,,,,,,,i kod tebe,,se dela još s drvima..........svaka čast,,:prayer:imaš i ti dobre volje.
nema triba iskoristit,,,svo lipo vrime,,,kad krenu kiše bit če belaja.........

Vidim toma vuče ko veliki..........:shock::shock:8)8)
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
A konačno je malo zatoplilo...a da sada ce kise izgleda da čemo sadit u blato...
A vuče vuče...mora!
 
B

BAGERISTA

Guest
Ko neče sad kad če.............

A nebi bilko loše da koja kap padne,,,,,,,ode nula od kiše još od lani.................:cry:
 
B

BAGERISTA

Guest
Pa kade si ti krompironja,,,,,,,,,,,nema te ni živog ni mrtvog.......:roll::roll:,vidim kod tebe se lagano bacilo u oranje....

Mislija da nisi poša u zimski
2j3o41w.gif
,,ili prašija
so1xll.gif
za kojim međedom:lol::lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh